Gwiazdy

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8". Jak pary spędziły podróż poślubną?

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Co się wydarzy w 5. odcinku?
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Co się wydarzy w 5. odcinku?
wideo 2/5

Uczestnicy ósmej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wymiany obrączek i wesela mają już za sobą. W piątym odcinku show pary wybiorą się w podróże poślubne. Jak spędzili ten czas? Kto się do siebie zbliżył? Czy ktoś podjął już pierwsze decyzje dotyczące wspólnej przyszłości?

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Jak przebiegła podróż poślubna Marty i Patryka?

Marta i Patryk podczas wesela byli bardzo oszczędni w okazywaniu sobie uczuć. Mimo to, było widać, że są dla siebie atrakcyjni i nawzajem dbają o swoje dobre samopoczucie. Doceniali każdy, nawet najmniejszy gest małżonka. - Pierwsza wspólna noc przebiegła bardzo sympatycznie. Trochę rozmawialiśmy - powiedział Patryk. Na podróż poślubną para wybrała się do miejscowości Długopole-Zdrój.

Pierwszego dnia podróży poślubnej para postanowiła wybrać się na przejażdżkę rowerową, a także zwiedzić okolicę. Co ciekawe, znalazło się też miejsce na pierwsze czułości. - Odpalił świece i zrobił mi kąpiel. Także naprawdę byłam pod wrażeniem. Wanna była cała dla mnie, ale sam gest i świece były bardzo miłe - powiedziała Marta.

Podczas podróży para zdecydowała się wybrać na górską wędrówkę. Nie zdawali sobie jednak sprawy, jak bardzo ryzykowana okazała się ich górska wspinaczka. Co takiego się wydarzyło? Jak zakończyła się ta wyprawa? Dowiecie się z najnowszego odcinka "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Podróż poślubna Justyny i Przemysława

Przemysław bardzo się obawiał, jak przyjmie go żona. Na szczęście razem z Justyną bardzo szybko znaleźli wspólny język. - Było takie dziwne poczucie, jakbym znał Justynę dłużej niż jeden dzień - stwierdził Przemysław. - Nie mamy problemu złapać się za rękę, przytulić. Doskonale wiemy, że nie możemy się dystansować do siebie w jakiś ogromny sposób, tylko musimy dać szansę, żeby się budowało uczucie - powiedziała Justyna.

Justyna poinformowała ekspertów, że nie wie, czy będzie umiała zostawić swojego pupila na czas podróży. Para więc otrzymała pobyt w miejscu przyjaznym psom, ale Justyna oddała swojego czworonoga rodzicom i pojechała tylko z mężem. Pierwszego dnia para wybrała się na zakupy.

Przemek wyznał, że cały czas się docierają. Mężczyzna stwierdził też, że bardzo lubi spędzać czas z żoną. - Jest też takie uczucie, że [...] chce z nią spędzać jeszcze więcej czasu - powiedział Przemek. - Jest mi teraz ciężko powiedzieć, co widzę, bo widzę dużo rzeczy naraz [...]. W tym momencie jest tak dużo nowości, że one się rozmywają - przyznała w programie Justyna.

Jak minęła im podróż? Czy był moment, kiedy Justyna zdenerwowała się na męża? Odpowiedź znajdziecie w najnowszym odcinku show.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - Marta i Maciej

Marcie bardzo zależało, aby Maciej jak najszybciej poznał jej syna. Powodzenie całego eksperymentu uzależniała od tego, jak mężczyzna zareaguje na jej dziecko. Na szczęście Maciej nie miał z tym żadnego problemu. Para świetnie się ze sobą bawiła. Marta miała jednak wątpliwości, czy spodobała się mężowi. - Też mam trochę tych kompleksów. On też mi nie powiedział, co myśli na mój temat. Nie skomplementował mnie, nic się do tego nie odniósł - powiedziała Marta.

- Jeśli chodzi o Martę to nie jest to [...] typ mojej kobiety, [...], padło takie pytanie, czy [...] jest dla mnie kobietą atrakcyjną. Wprowadziło mnie to w zakłopotanie, nie potrafiłem jej odpowiedzieć na to pytanie. Powiedziałem tylko, że jest mile zaskoczony - wyznał Maciej.

Jak na te słowa zareagowała Marta? Dowiecie się tego z 5. odcinka "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Będzie można go obejrzeć już we wtorek, 4 października, o 21.35 na antenie stacji TVN.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości