Gwiazdy

Kuba Wojewódzki do Żabsona: "Jako jeden z nielicznych, zrobiłeś coming out"

Gwiazdy

Żabson

Gośćmi w ostatnim programie Kuby Wojewódzkiego byli Sławomir Peszko, piłkarz oraz Żabson, jeden z najpopularniejszych młodych raperów. O czym rozmawiali? Jakie trudne pytania zadał im prowadzący?

Sławomir Peszko o reprezentacji

Sławomir Peszko przez dziesięć lat występowała w reprezentacji Polski na pozycji pomocnika. Niestety, zamiast o jego sukcesach sportowych prasa rozpisywała o problemach z alkoholem. - Ludzie dawno wybaczyli ci ten rozrywkowy styl życia. Myślę, że pół Polski ci zazdrościło. Jaki jest twój ulubiony mem na twój temat - zapytał Wojewódzki.

- Lewandowski strzela cztery guinnessy w jednym meczu, a Peszko cztery guinnessy co tydzień - mówił ze śmiechem Sławomir Peszko.

Jego obecność w studiu była doskonałym pretekstem do tego, aby podsumować grę polskich piłkarzy w kwalifikacjach do mistrzostw świata. Jaki ocenia grę Polaków? - Myślę, że byli wczorajsi - dodał ze śmiechem piłkarz.

- Oni bardzo chcą grać dobrze, ale są lepsi i to trzeba sobie powiedzieć - mówił. A czy wróciłby do grania w reprezentacji? - Nie i nawet nie chcę - stwierdził Peszko. - Też bym nie chciał - dodał ze śmiechem Kuba Wojewódzki.

Żabson o muzyce i uzależnieniu od seksu

Jako drugi na kanapie u Kubu Wojewódzkie zasiadł Żabson - jeden z najpopularniejszych raperów młodego pokolenia. Prowadzący na wstępie zapytał o kawałek "Seksoholik", który znalazł się na najnowszej płycie muzyka. - Zastanawiam, czy ty, jako jeden z nielicznych, zrobiłeś coming out i przyznałeś, że jesteś uzależniony od seksu? - zapytał Wojewódzki.

- Myślę, że tak - przyznał Żabson. Ale jak podkreśla artysta, piosenka ma także charakter edukacyjny. - Mówię w niej, że antykoncepcja jest ważna. Młodzież myśli, że jest ona tylko po to, aby zapobiec ciąży, ale też chroni przed chorobami - dodał muzyk.

- Ile potrafisz wytrzymać bez seksu? Zdarzają ci się skoki w bok - dopytywał Wojewódzki. - Nie, jeśli jestem w związku, to staram się być w porządku. Jestem szczery w uczuciach i jeśli już się zakochuję i jestem w związku, to oddaję się temu bez reszty - dodał artysta.

Gwiazdy polskiego rapu zorganizowały koncert samochodowy. Wszystko z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Zobacz wideo:

Zobacz także:

Sylwia Bomba zaprosiła nas do swojego domu. "Mówili mi: jesteś gruba i seplenisz - nie masz szans na karierę"

"Hotel Paradise 3": Karolina nieźle namiesza. Los jednej z uczestniczek jest przesądzony

Nowa uczestniczka "Hotelu Paradise 3" nie narzeka na brak zainteresowania panów. Co na to pozostałe dziewczyny?

Autor: Katarzyna Oleksik

Pozostałe wiadomości