Gwiazdy

Alicja Wieniawa-Narkiewicz pochwaliła się zdjęciem z zakończenia roku szkolnego. Pójdzie w ślady znanej siostry?

Gwiazdy

Julia Wieniawa

Młodsza siostra Julii Wieniawy budzi coraz większe zainteresowanie mediów. Alicja Wieniawa-Narkiewicz ma już za sobą pierwsze kroki w show-biznesie. Teraz pochwaliła się w sieci zdjęciem z zakończenia roku szkolnego. Co o niej wiadomo?

Kim jest Alicja Wieniawa-Narkiewicz?

Alicja Wieniawa-Narkiewicz jest przyrodnią siostrą Julii. Ojcem dziewczyn jest Konrad Wieniawa-Narkiewicz, uznany malarz. Alicja obecnie ma 18 lat i już zaczęła rozwijać się w branży artystycznej. Mimo młodego wieku może pochwalić się naprawdę sporym portfolio aktorskim. Ostatnio zasłynęła także rolami w kilku popularnych polskich serialach. Czy uda jej się dorównać popularnością starszej siostrze?

Alicja Wieniawa-Narkiewicz - Instagram

Choć dziewczyna nie jest tak aktywna w sieci, jak Julia, która w mediach społecznościowych jest niekwestionowaną królową, nie można też uznać, że jest "przeciętną nastolatką". Jej konto na Instagramie śledzi około 7 tys. osób. Dzieli się tam ze swoimi obserwatorami kadrami ze swojego życia, ale pojawiają się tam także fotografie z sesji zdjęciowych.

W piątek, 25 czerwca opublikowała zdjęcie z zakończenia roku szkolnego. Z oznaczonej na fotce lokalizacji wynika, że Alicja uczy się w XI Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Reja w Warszawie.

Jak Wam się podoba? Czy jest podobna do sławnej siostry?

Zobacz też:

Zobacz wideo: Julia Wieniawa: Dla mnie hejt jest tak samo niebezpieczny jak koronawirus

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości