Simone Susinna broni związków z dużą różnicą wieku. "Nigdy nie widziałem w tym problemu"

Autor:
Izabela
Dorf
Reporter:
Mateusz Jarosławski/Sandra Hajduk-Popińska
Film o miłości bez granic
Film o miłości bez granicDzień Dobry TVN
wideo 2/14

Do kin wszedł film "Heaven in hell", w którym zagrali Magdalena Boczarska i Simone Susinna. Produkcja jest opowieścią o związku dojrzałej kobiety sukcesu i o 15 lat młodszego lekkoducha, który pragnie się ustatkować. Jak na relacje, w których istnieje duża różnica wieku, patrzą gwiazdy przybyłe na premierę filmu? Sprawdziła to reporterka Dzień Dobry TVN Sandra Hajduk-Popińska.

"Heaven in hell" - streszczenie filmu

W czwartek, 8 lutego odbyła się premiera filmu "Heaven in hell". Jego bohaterami są Olga (Magdalena Boczarska) i Maks (Simone Susinna). Ona jest 44-letnią szanowaną sędzią i kobietą po przejściach, tęskniącą za spontanicznością. On - 29-letnim fanem sportów ekstremalnym, czerpiącym z życia garściami, który zaczyna rozumieć, że życie lekkoducha przestaje mu odpowiadać. Pewnego dnia los sprawił, że drogi tej dwójki się przecięły i uwikłał ich w płomienny romans.

- W filmie dotykamy też wątku bardzo trudnej relacji między matką a córką, mówimy również o wychodzeniu z depresji i poruszamy także temat, co jest dla mnie ważne, miłości do samej siebie - powiedziała Magdalena Boczarska.

Miłość bez granic wieku

Tematem przewodnim filmu jest miłość dojrzałej kobiety i o 15 lat młodszego mężczyzny. Dla wielu ludzi takie związki są nie do przyjęcia, jednak, zdaniem Magdaleny Boczarskiej, powoli przybywa osób, które nie widzą w nich nic zdrożnego. Wśród tych ostatnich są także kobiety, które zaczynają otwarcie mówić o tym, że kochają młodszych mężczyzn. Dla aktorki, która prywatnie od 10 lat związana jest z młodszym partnerem, to bardzo pozytywna zmiana w mentalności ludzi.

- Wiek to jest tylko cyfra, ludzie się kochają, zdradzają, rozstają i robią sobie okropne rzeczy niezależnie od wieku. Granica wieku bardzo często się zaciera. Kobiety są dużo bardziej zadbane, świadome siebie i tego, gdzie chcą siebie widzieć. Myślę, że to wszystko czyni nas bardziej atrakcyjnymi - stwierdziła Magdalena Boczarska.

Także Simone Susinna nie widzi problemu w relacjach, w których istnieje duża różnica wieku między partnerami. - Mam nadzieję, że nasz film pomoże zrozumieć wielu kobietom, że to normalne zakochać się w kimś młodszym - podkreślił włoski aktor.

Aby poznać opinię innych gwiazd, które pojawiły się na premierze filmu, obejrzyj nasz materiał.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Izabela Dorf

Reporter: Mateusz Jarosławski/Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości