"Uważałem, że nie jestem jej godzien". Zachary Levi o roli w filmie "Shazam! Gniew bogów"

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Reporter:
Anna Tatarska
Zachary Levi o sławie i byciu superbohaterem
Zachary Levi o sławie i byciu superbohaterem Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Na ekrany kin wszedł właśnie film "Shazam! Gniew bogów". To długo oczekiwana kontynuacja hitu o Billy Batsonie - nastolatku, który przejął moce od czarodzieja i po wypowiedzeniu słowa "shazam" zmienia się w swoje dorosłe alterego - władającego piorunami superbohatera. Jak prace nad filmem wspomina Zachary Levi?

Zachary Levi o roli w filmie "Shazam! Gniew bogów"

W nastolatka, który zdobywa niezwykłe moce, w filmie "Shazam! Gniew bogów" wcielił się Zachary Levi. Grana przez niego postać cierpi na tzw. syndrom oszusta. - Każdy z nas mierzy się z syndromem oszusta. Wiele razy w ciągu całego naszego życia, podczas różnych jego etapów. To coś zupełnie normalnego. Wielokrotnie się z tym mierzyłem, jako aktor, ale i również prywatnie - powiedział w rozmowie z Anną Tatarską Zachary Levi. Aktor przyznał, że gdy dostał zaproszenie na casting do filmu, odrzucił je, ponieważ był przekonany, że nie dostanie roli. - Uważałem, że nie jestem jej godzien - wyznał.

Filmy i seriale

Filmowe i serialowe hity 2022
Filmowe i serialowe hity 2022Dzień Dobry TVN
wideo 2/13

Na szczęście, dzięki terapii udało mu się zmienić nastawienie. - Dużo pracowałem nad sobą, dowiedziałem się, że po prostu nie kocham samego siebie. Kiedy zacząłem kochać samego siebie, okazało się, że dostałem tę rolę, [...], musisz pokochać samego siebie. Jeżeli kochasz samego siebie, nie przejmujesz się, czy inni kochają ciebie - powiedział aktor.

Kogo aktor chciałby zobaczyć w świecie "Shazam"?

W jednym z wywiadów aktor wyznał, że uwielbia zombie i chciałby ich wprowadzić do świata "Shazam". - Ja po prostu lubię zombie, kocham filmy o tematyce postapokaliptycznej, lubię super bohaterów, jestem nerdem, wiec czytałem wszystkie te komiksy i oglądałem filmy, grałem w gry przez długie, długie lata i nigdy nie widziałem na dużym ekranie połączenia superbohaterów z zombie. Myślę, że mogłoby to być całkiem zabawne - stwierdził.

A jaką moc chciałby mieć sam aktor? Dowiecie się tego z dalszej części materiału.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Reporter: Anna Tatarska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości