Gwiazdy

Sharon Stone pochwaliła się zdjęciem z mamą. "89 lat, pięć wylewów i szuka chłopaka"

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz
Sharon Stone

Sharon Stone ma za sobą wyjątkowo trudny czas. Gdy odzyskała sprawność po udarze, problemy ze zdrowiem pojawiły się u jej matki, Dorothy Marie. W 2021 roku kobieta przeszła kolejny wylew. Najnowsza fotografia jest najlepszym dowodem, że wróciła do formy.

Matka Sharon Stone

Dorothy Marie Stone w ubiegłym roku przeszła poważny poważny wylew. Informacje o stanie zdrowia wówczas 88-letniej kobiety przekazała do mediów jej córka Sharon, równocześnie prosząc fanów o modlitwę. Podczas rehabilitacji matka gwiazdy musiała ponownie nauczyć się pisać.

Post, który pojawił się na instagramowym profilu Sharon, pozwala sądzić, że 89-letnia Dorothy jest obecnie w świetnej formie. Kobieta zapozowała w objęciach córki, która zabrała ją na obiad.

- Tak, wasze dobre myśli i modlitwy naprawdę zadziałały - napisała pod zdjęciem aktorka. - 89 lat, pięć wylewów, atak serca, rozrusznik. Szuka chłopaka - zażartowała.

Zagraniczne gwiazdy

Wschodzące gwiazdy Hollywood
Wschodzące gwiazdy Hollywood Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

Pod postem momentalnie zaroiło się od komentarzy. Zarówno fani jak i znani przyjaciele gwiazdy prześcigali się w komplementowaniu pań. "Szczęściara, że wciąż masz mamę w swoim życiu", "Wspaniale widzieć was uśmiechnięte", "Błogosławieństwa dla dwóch niezwykłych kobiet, które kochają życie" - pisali obserwatorzy aktorki.

Choroby w rodzinie Sharon Stone

Sharon Stone w 2001 roku przeszła udar. Z tą samą dolegliwością mierzyła się jej matka i babcia. Obecnie aktorka działa jako aktywistka na rzecz świadomości chorób związanych ze starzeniem się mózgu. Gwiazda "Nagiego instynktu" otwarcie mówi też o tym, jak choroba zmieniła jej życie.

- Ludzie traktowali mnie brutalnie - powiedziała w rozmowie z "Vanity Fair". - Począwszy od innych kobiet w mojej firmie po sędzię, która zajmowała się moją sprawą o opiekę nad dzieckiem, nie sądzę, aby ktokolwiek pojął, jak niebezpieczny jest udar dla kobiet i czego potrzeba, aby wyzdrowieć. Mnie to zajęło około siedmiu lat - podsumowała.

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Pozostałe wiadomości