Gwiazdy

Saszan wraca z tanecznym kawałkiem. "Ten utwór przyniesie wam masę dobrej energii"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Saszan w piosence „Shakira, Shakira (kto jak nie ja)”
Saszan w piosence „Shakira, Shakira (kto jak nie ja)”Dzień Dobry TVN
wideo 2/9

Saszan jest kobietą wielu talentów, do czego przekonała nas już niejednokrotnie. Tym razem na scenie Dzień Dobry TVN wykonała utwór "Shakira, Shakira (kto jak nie ja)". O czym jest piosenka? Gdzie powstał teledysk?

Saszan - kobieta wielu talentów

Saszan, czyli Roksana Pindor od lat podbija polską scenę muzyczną. Na swoim koncie ma dwa albumy studyjne: "RSP" i "Hologram". Jej utwory "Świat jest nasz", "Wybrałam" czy "Nie chcę ciebie mniej" pokochali słuchacze. Wokalistkę mogliśmy również podziwiać w roli prowadzącej program "Fame czy Shame" emitowany w Player.pl. Z kolei, latem br. ukazał się jej nowy kawałek zatytułowany "Shakira, Shakira (kto jak nie ja)".

Saszan - "Shakira, Shakira (kto jak nie ja)". O czym jest utwór?

Saszan na scenie Dzień Dobry TVN zaprezentowała widzom taneczny utwór, do którego teledysk powstawał w Tunezji. Wokalistka samodzielnie wymyśliła stylizację, fryzury oraz była odpowiedzialna za montaż. "Shakira, Shakira (kto jak nie ja)" to kawałek, który, jak mówi sama artystka, ma motywować do działania. 

Mam nadzieję, że ten utwór przyniesie wam masę dobrej energii i przypomni, że mimo wiatru w oczy - damy radę przez to przejść - i to dumnym krokiem

Posłuchaj utworu w materiale wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl. 

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Pozostałe wiadomości