Gwiazdy

Ewa Chodakowska zaczęła studia. "Nie ukrywam, że jestem najstarsza w grupie"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Studentka Chodakowska

Dzięki jej treningom, diecie i wsparciu tysiące Polek odmieniło swoje życie i przeszło niesamowite metamorfozy. Ewa Chodakowska codziennie inspiruje kobiety, by małymi krokami sięgały po marzenia. W tym roku trenerka postanowiła spełnić i swoje. Wraz z nadejściem października rozpoczęła studia psychologiczne. Nam zdradziła, jakie wrażenia ma po pierwszych zajęciach na uczelni.

Ewa Chodakowska zaczęła studia

Ewa Chodakowska w tym roku zdecydowała, że oprócz ogromnego doświadczenia, jakie zdobyła, prowadząc sześć firm, pogłębi swoją wiedzę na studiach psychologicznych. Ze względu sporą ilość obowiązków wybrała tryb zaoczny.

- Pracuje z ludźmi od 12 lat i stworzyłam z nimi relacje w oparciu o fundament najwyższych wartości, zaufania i autentyczności. Dla mnie praca z człowiekiem jest misją. To wszystko, co jest dookoła, popularność, pieniądze, kariera to jest skutek uboczny. Ja pragnąc jeszcze lepiej zrozumieć człowieka i reagować na jego potrzeby, nie wyobrażam sobie nie dotrzeć do strefy psyche, umysłu. Wszystkie projekty, które do tej pory tworzyłam, zahaczają o psychologię. Dotychczas współpracowałam z psychoterapeutami. Ciało i psyche muszą iść ze sobą w parze. To jest ta równowaga – powiedziała Ewa.

Co więcej, Ewa dodała, że nigdy nie miała zamysłu "będę odchudzać Polki". Od zawsze zależało jej, żeby poprawić jakość życia drugiego człowieka. Trening był jedną z metod.

Trening ciała stał się narzędziem, który działa na wszystkie płaszczyzny. Jak trenujesz regularnie, to obszar w twoim mózgu odpowiedzialny za samodyscyplinę wzmacnia się, a bez samodyscypliny nie jesteś w stanie osiągnąć nic na żadnej płaszczyźnie

Ewa Chodakowska wrażenia po pierwszym zjeździe

Ewa jest już po pierwszych zajęciach. Jak przyznała, cieszy się, że trafiła na wykłady, podczas których prowadzący z zaangażowaniem opowiadają o danych przedmiotach.

- Jestem po pierwszym weekendzie i jestem podekscytowana, bo wykładowcy są zaangażowani, wspaniale prowadzą wykłady. Tyle rzeczy jest już dla mnie jasnych. To jest tak fenomenalne. Ja bym wciąż chciała ratować świat. Masowo. Mam teraz kontakt z 4 milionami kobiet. To są różne grupy targetowe. Muszę być świadoma odpowiedzialności - powiedziała.

Jak na znaną trenerkę reagują studenci z grupy?

- Koleżanki z roku są bardzo pro. Nie ma tematu jako mnie, osoby publicznej. Nikt nie daje po sobie poznać. Dopiero w małych grupach dowiaduje się, że jest duże poruszenie. Nie ukrywam, że jestem najstarsza w grupie. Będę chciała wszystkich poznać, to są fajni ludzie, każdy wie, co tam robi, to jest świadomy wybór - podsumowała Ewa.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości