Gwiazdy

Brytyjska prasa doceniła Roberta Lewandowskiego. Jakie wyróżnienie otrzymał?

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
Co nowego w świecie gwiazd?
Co nowego w świecie gwiazd? Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Robert Lewandowski to bez wątpienia jeden z najlepszych rodzimych piłkarzy. Niezwykły talent Polaka docenił brytyjski dziennik "The Guardian". Gazeta umieściła go na pierwszym miejscu wśród najlepszych piłkarzy na świecie.

Robert Lewandowski wyróżniony

Robert Lewandowski to jeden z najlepszych i najbardziej utytułowanych polskich piłkarzy. Zawodnik był jednym z pretendentów do Złotej Piłki. Jednak wyróżnienie ostatecznie - po raz siódmy - powędrowało do Leo Messiego. Teraz Roberta Lewandowskiego doceniła jedna z brytyjskich gazet. - "The Guardian" umieścił Roberta na pierwszym miejscu najlepszych piłkarzy świata - mówiła w Dzień Dobry TVN Sandra Hajduk-Popińska.

Co słychać w show-biznesie
Co słychać w show-biznesie Źródło: Dzień Dobry TVN

Warto dodać, że w przypadku "The Guardian" nagrodę przyznaje grono złożone z byłych, jak i aktualnych trenerów piłkarskich oraz dziennikarzy sportowych. W uzasadnieniu napisano, że: "Polak jest pierwszym zawodnikiem, od czasu Leo Messiego, który obronił pozycję lidera rankingu. Jego strzeleckie osiągnięcia przeczą logice". - Nie sposób się nie zgodzić - dodała Sandra Hajduk-Popińska.

Robert Lewandowski - kariera

Robert Lewandowski to jeden z najlepszych polskich piłkarzy. Nie brakuje głosów, że jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie i jednym z najlepszych środkowych napastników w historii. Zdobył ponad 500 goli w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.

Grał w takich klubach jak Lech Poznań czy Borussia Dortmund. Obecnie jest zawodnikiem Bayernu Monachium.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości