Gwiazdy

"Projekt Lady". Jedna z uczestniczek wyprowadzi z równowagi Małgorzatę Rozenek-Majdan

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Źródło:
TVN

"Projekt Lady" od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Już w najbliższy piątek, 15 października, będzie można obejrzeć najnowszy odcinek show. Tym razem dziewczyny poznają podstawowe zasady savoir-vivre'u. Czy poradzą sobie z opanowaniem etykiety?

"Projekt Lady". Z czym będą musiały zmierzyć się uczestniczki programu?

Po porannym rozruchu poprowadzonym przez Qczaja uczennice szkoły dla dam udadzą się na śniadanie, które zjedzą w towarzystwie Małgorzaty Rozenek-Majdan. Prowadząca "Projekt Lady" zawsze stara się otaczać dziewczęta opieką i służyć dobrą radą. Jest dla nich zawsze wyrozumiała i wspiera je w trudnych momentach. Jednak podczas posiłku jedna z uczestniczek wyprowadzi ją z równowagi swoim zachowaniem. Co tak zbulwersuje Małgosię?

Po śniadaniu dziewczyny trafią pod opiekę mentorki Ireny, która zacznie przygotowywać je do wieczornego spotkania z międzynarodowymi gośćmi. Zachowanie przy stole to pierwsza z lekcji. Jej wymagające obiady z pewnością zapamiętała każda z uczestniczek poprzednich edycji. Tym razem uczennice będą jadły obiad w całkowitej ciszy, a każda, nawet najmniejsza nieprawidłowość w ich postawie, zostanie odnotowana.

"Projekt Lady". Jak uczestniczkom programu pójdzie nauka etykiety?

Aby ustrzec dziewczęta przed towarzyskimi gafami podczas przyjęcia, mentorka Irena nauczy je podstaw savoir-vivre'u. Uczennice dowiedzą się jak witać gości, jak prowadzić z nimi interesującą konwersację i sprawić, by czuli się komfortowo. Czy zapamiętają wszystkie zasady i należycie ugoszczą międzynarodowe towarzystwo?

Podczas kolejnych zajęć z mentorką Tatianą, dziewczęta będą musiały wrócić pamięcią do dzieciństwa. Mimo że ten czas powinien kojarzyć się z beztroską i radością, to w przypadku niektórych uczestniczek okaże się okresem pełnym żalu i rozczarowań. Czego brakowało im w dzieciństwie? Co budzi bolesne wspomnienia? Jakie piętno to na nich odcisnęło?

Po bardzo intensywnych, pierwszych dniach nauki oraz próbie odnalezienia się w nowej rzeczywistości, przyjdzie czas na podsumowujące rozmowy z mentorkami. Duża niepewność i olbrzymi stres. Wiele mocnych słów sprawi, że popłyną łzy. Czy któraś z uczestniczek będzie musiała opuścić Pałac w Ojrzanowie? Odpowiedź poznamy już w najbliższy piątek, 15 października, o 20:00. Program "Projekt Lady" można oglądać na antenie stacji TVN7.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Małgorzata Rozenek-Majdan o programie "Projekt Lady"

Małgorzata Rozenek-Majdan o programie "Projekt Lady"
Małgorzata Rozenek-Majdan o programie "Projekt Lady"
Wypowiedź Małgorzaty Rozenek-Majdan o programie Projekt Lady

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości