Gwiazdy

"Projekt Lady 6". Mieszkanki pałacu w Ojrzanowie zmierzą się z wielkim testem mentorek

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska

Miłośnicy programu "Projekt Lady" z zainteresowaniem śledzą postępy w nauce, jakimi na drodze do wielkiego finału wykazują się uczestniczki popularnego show. Po kilku tygodniach obfitujących w cenne lekcje i nowe doświadczenia, mieszkanki pałacu w Ojrzanowie w końcu będą mogły pochwalić się zdobytymi umiejętnościami. Wszystko to za sprawą wielkiego testu mentorek, który stanowi jedno z najtrudniejszych wyzwań dla młodych dam. Która z dziewcząt poradzi sobie najlepiej?

"Projekt Lady 6" - wielki test mentorek

Egzamin przygotowywany przez mentorki jest stałym elementem programu "Projekt Lady". Test sprawdzający znajomość zasad savoir-vivre'u to niełatwe wyzwanie dla uczestniczek, ale i nie lada gratka dla widzów, którzy chętnie przyglądają się zmaganiom kandydatek do tytułu pierwszej damy "Projektu Lady".

W 9. odcinku mieszkanki pałacu w Ojrzanowie zmierzą się z kilkoma zadaniami. Najpierw przystąpią do słynnego testu zachowania przy stole, podczas którego Irena Kamińska-Radomska będzie z uwagą śledzić każdy ich ruch. Uczestniczki będą też mogły wykazać się wiedzą z zakresu precedencji (czyli protokolarnego porządku pierwszeństwa, występującego m.in. w dyplomacji, podczas wydarzeń oficjalnych, regulowanych protokołem lub zwyczajem, ale także w sytuacjach prywatnych). Mentorka z właściwą sobie dokładnością oceni umiejętności swoich podopiecznych.

Z kolei Tatiana Mindewicz-Puacz sprawdzi, czy dziewczęta nauczyły się panować nad swoimi emocjami. Doświadczona psychoterapeutka przyjrzy się postępom, jakie uczestniczki programu "Projekt Lady" poczyniły w ramach autorozwoju. Dowie się, jak radzą sobie ze strachem i paniką, oceni też w jakim stopniu nauczyły się ufać drugiemu człowiekowi.

Rodzinne spotkania w Projekt Lady
Rodzinne spotkania w Projekt Lady To będzie jednej z najbardziej emocjonujących odcinków w 6. edycji "Projektu Lady". Co się wydarzy? Źródło: Dzień Dobry TVN

"Projekt Lady 6" - co jeszcze wydarzy się w 9. odcinku?

W 9. odcinku programu "Projekt Lady 6" uczestniczki dowiedzą się, na czym polega funkcja nauczyciela. W rolę ich ucznia wcieli się jeden z najpopularniejszych trenerów personalnych w Polsce, Daniel Qczaj. Mieszkanki pałacu w Ojrzanowie będą mogły wykazać się nie tylko wiedzą, ale także cierpliwością, zdolnościami pedagogicznymi oraz sztuką komunikacji.

Kolejny etap wielkiego testu mentorek dotyczyć będzie obcowania ze sztuką. Uczestniczki "Projektu Lady" wybiorą się na wernisaż sztuki, podczas którego będą miały okazję przyjrzeć się kontrowersyjnym pracom pewnego artysty.

Premiera 9. odcinka 6. sezonu "Projekt Lady" w piątek o godz. 20.00 w TVN7. Wszystkie odcinki dostępne są również na platformie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Pozostałe wiadomości