Gwiazdy

Popek i Franek Kimono zaprezentowali nową wersję starego hitu. Piotr Fronczewski wraca do muzyki?

Gwiazdy

Popek, Piotr Fronczewski

Popek to jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci na polskiej scenie muzycznej. Po dłuższej przerwie artysta postanowił o sobie przypomnieć. Muzyk nagrał nową wersję dobrze znanego utworu "King Bruce Lee Karate Mistrz", którego pierwotnym wykonawcą był Piotr Fronczewski występujący pod pseudonimem Fanek Kimono. Co ciekawe, aktor również brał udział w nagraniu.

Popek jako "King Bruce Lee"

Franek Kimono to muzyczne wcielenie Piotra Fronczewskiego. Aktor w 1983 roku wydał płytę, która miała wyśmiać cieszące się wtedy rosnącą popularnością disco polo. Ku zeskoczeniu twórców, płyta okazała się wielkim sukcesem, a piosenka "King Bruce Lee Karate Mistrz" stała się przebojem.

To właśnie ten numer zdecydował się odświeżyć Popek - jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci na polskiej scenie muzycznej. Artysta stworzył nową aranżację piosenki, skrócił tytuł utworu do "King Bruce Lee", a także zmienił fragment tekstu - zamiast "karate mistrz" pojawia się "Albani Mistrz". Ale to nie koniec. Muzyk zaprosił do współpracy także samego Piotra Fronczewskiego. Co z tego wyszło? Przekonajcie się sami.

Wielki powrót Popka i Franka Kimono?

Teledysk, który niedawno pojawił się w sieci bije rekordy popularności. Wspólne nagranie Popka i Piotra Fronczewskiego zobaczyło już ponad 100 tysięcy osób. W komentarzach pod teledyskiem pojawiły się głosy, że to właśnie "odgrzewaniem" starych przebojów powinien zająć się Popek. Niektórzy sugerowali muzykowi, aby w następnej kolejności nagrał duet z Marylą Rodowicz.

- Popuś i Claysteer!!! Wy to wariaty. Takie "odświeżanie" utworów to nie jest łatwe. Łatwo jest to zepsuć. Wam takie odświeżanie się udaje i to co wyprawiacie jest niesamowite. Szacun i Pozdro - napisała jeden z komentujących.

Bez wątpienia największą uwagę fanów przykuł jednak Piotr Fronczewski:

  • Franek cały czas w formie ??
  • Popek w kimono z Frankiem, tego było trzeba, ogień
  • Co się dzieje! Wrócił Franek Kimono.

- czytamy w komentarzach.

youtube.com

Popek - kim jest?

Popek, czyli Paweł Ryszard Mikołajuw to raper, aktor i zawodnik MMA. Jest członkiem zespołu Firma oraz Gang Albani, ten ostatni zakończył działalność w 2017 roku.

Muzyk ma bardzo specyficzny wizerunek. Jego ciało pokrywają nie tylko liczne tatuaże, ale także blizny. Artysta podawał się zabiegom skaryfikacji, które polegają one na nacinaniu skóry. Muzyk wytatuował sobie także gałki oczne.

Zobacz wideo: Popek zamierza zostać posłem. "Chcę uratować ten kraj"

Zobacz także:

Aktor Rafał Mohr ma nowy zawód. "Jestem pierwszym w Polsce mężczyzną z tym certyfikatem"

Dawid Podsiadło wraca na scenę. W wakacje zagra aż trzy koncerty. Gdzie się odbędą?

Agnieszka Chylińska o macierzyństwie: "Musiałam umrzeć, a wraz ze mną wszystko, w co wówczas wierzyłam"

Autor: Katarzyna Oleksik

Pozostałe wiadomości