Materiał promocyjny

Gwiazdy na PodziWiankach 2023. Jak bawiły się w najkrótszą noc tego roku?

Gwiazdy na PodziWiankach 2023. Jak bawiły się w najkrótszą noc tego roku?
Najkrótsza noc w roku
Źródło: Dzień Dobry TVN
PodziWianki nad Wisłą to wydarzenie z okazji przesilenia letniego, czyli najkrótszej nocy w roku. Na gości czekały warsztaty graffiti, budka selfie 360 czy gotowanie z samą Magdą Gessler. W roli głównej były jednak kwiaty niezbędne do plecenia pięknych ozdób puszczanych na wodzie. Jak bawiły się gwiazdy?

Wianki nad Wisłą

W wielu kulturach na całym świecie i od setek tysięcy lat z najkrótszą nocą w roku wiążą się specjalne obrzędy. Już od czasów starożytnych była to wyjątkowa data. W Polsce najkrótsza noc w roku występująca podczas przesilenia letniego to słynna Noc Kupały.

Dawniej tej nocy wyruszano na poszukiwania magicznego kwiatu paproci, który miał gwarantować znalazcy pomyślność, szczęście i zdrowie. Panny puszczały także na wodzie wianki. Zgodnie z legendą, jeśli wianek został wyłowiony przez młodego kawalera, panna mogła być pewna, że niedługo wyjdzie za mąż.

PodziWianki nad Wisłą - co się działo?

Na tegorocznych PodziWiankach nad Wisłą pojawiło się wiele gwiazd. Swoją obecnością zaszczyciły m.in. Ażbeta Lenska, Magda Gessler, Joanna Koroniewska, Cezary i Edyta Pazurowie, Jakob Kosel czy Krzysztof Jankes Jankowski.

- PodziWianki jest to wydarzenie, podczas którego ogłaszamy datę Amazon Prime Day, który odbędzie się 11-12 lipca tego roku. Jest to coroczne wydarzenie zakupowe, podczas którego oferujemy wyłącznie klientom prime tysiące okazji na najlepsze produkty, najlepszych marek, również w tym polskich - powiedział Tomasz Małecki, amazon.pl

Na temat zakupów wypowiedziały się także zebrane gwiazdy. Edyta Pazura zdradziła, że w tym roku czeka ją szaleństwo kosmetyczne, ponieważ obiecała córce, że zaopatrzy ją w produkty do makijażu.

- Moja córka idzie już do liceum, więc zaczęła mi podbierać kosmetyki. Mam z nią taki układ, że może kupić sobie kosmetyki, jakie chce, ale pod warunkiem, że już nie będzie wchodzić do mojej łazienki i nie będzie otwierać moich szuflad - podkreśliła.

Z kolei Joanna Koroniewska przyznała, że jest mistrzynią dobrych inwestycji.

- Bardzo lubię kupować dzieciom rzeczy i skupiam się zawsze na nich. Córka starsza to już elektronika, młodsza jeszcze zabawki - powiedziała aktorka.

Nie oglądałeś Dzień Dobry Wakacje na antenie? Zobacz program na platformie VOD.pl. Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady

Zobacz też:

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Materiał promocyjny
podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?
Materiał promocyjny

Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?