Gwiazdy

Piers Morgan zarzuca hollywoodzkiej elicie hipokryzję. Porównał sprawy Willa Smitha i Romana Polańskiego

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
Najświeższe newsy z życia gwiazd
Najświeższe newsy z życia gwiazd Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

Choć od oscarowej gali minął już ponad tydzień, to i tak nie milkną echa skandalu, który wywołał Will Smith. Aktor spoliczkował na scenie Chrisa Rocka po tym, jak komik zażartował z fryzury Jady Pinkett Smith. Piers Morgan w najnowszym felietonie odniósł się do sprawy i skrytykował hollywoodzkie środowisko. Co napisał?

Piers Morgan ocenia hollywoodzkie elity

94. ceremonia wręczenia Oscarów przeszła do niechlubnej historii tej najważniejszej w branży filmowej gali. Media na całym świecie rozpisywały się o spoliczkowaniu Chrisa Rocka. Will Smith uderzył komika w odwecie za to, że ten zażartował z fryzury Jady Pinkett Smith, która cierpi na łysienie plackowate.

Aktor za swoje zachowanie został napiętnowany przez hollywoodzkie elity. Akademia zdecydowanie potępiła jego wybuch agresji. Jak się okazuje, znany brytyjski publicysta Piers Morgan, wydaje się być po drugiej stronie barykady. W felietonie dla portalu New York Post stanął w obronie Smitha i skrytykował hollywoodzką śmietankę towarzyską.

Piers Morgan wytyka hipokryzję Hollywood

Morgan uważa, że wiele gwiazd Hollywood w swojej karierze dopuściło się o wiele gorszych występków niż Will Smith, a mimo to osoby te nie spotkały się z takim ostracyzmem. W Dzień Dobry TVN opowiedziała o tym Sandra Hajduk-Popińska.

- Pierwszy raz zgadzam się z tym co, napisał, ponieważ krytykuje mocno Hollywood. Odnosi się do słynnego gestu Willa Smitha, który uderzył Chrisa Rocka. Napisał tak: "Wokół Willa Smitha rozpętano festiwal hipokryzji, a ci sami ludzie wręczyli Romanowi Polańskiemu Oscara, gdy zgwałcił dziecko. Whoopi Goldberg powiedziała kiedyś o aresztowaniu Polańskiego, że to nie był gwałt. Nie, Whoopie, to był gwałt i to na dziecku" - zacytowała Sandra Hajduk-Popińska. - Polecam cały ten felieton, bo on tam odnosi się do wielu innych przykładów, do Mela Gibsona, który po tym, jak znęcał się nad żoną, nadal był hołubiony przez Hollywood - dodała Sandra.

Piers Morgan napisał również: - Hollywood powinno więc sobie darować nagłe poczucie moralności w stosunku do reakcji Willa Smitha, który spoliczkował gościa śmiejącego się z jego żony - czytamy w felietonie.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości