Gwiazdy

Paulla muzycznie wspiera kobiety. "Razem możemy więcej"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Co słychać u Paulli?

Paulla powraca do fanów z nowym, wyjątkowym singlem. Premierowy utwór opowiada o sile kobiet i walce z przeciwnościami losu. W Dzień Dobry TVN artystka zdradziła, jak wyglądał proces twórczy i plan teledysku kręconego w Portugalii.

Paulla – singiel "Huragan"

Ten rok dla Paulli okazał się przełomowy. Na początku kwietnia piosenkarka wydała utwór "To, co dał nam świat" w hołdzie dla Krzysztofa Krawczyka. Pod koniec maja wystąpiła w Opolu, gdzie jej muzyczna interpretacja piosenek "Życie jak wino" oraz "Życia mała garść" zachwyciła publiczność i fanów. Latem odbyła się także premiera singla "Ostatnia noc", a jesienią ukazał się singiel "Huragan", opowiadający o sile kobiet, ich dojrzałości i mądrości.

Nowy singiel mówi o sile kobiet. Razem możemy więcej i powinnyśmy się wspierać. Płyta też będzie zatytułowana "Huragan" Będzie to trzeci album, który ukaże się na sto procent na wiosnę 2022 roku. Ja jestem artystą, który zmieniał się na przestrzeni czasu i to wynika z dojrzałości z tego, że człowiek się uczy. Chciałabym pójść duchem czasu, więc są młodzi i zdolni producenci.  

Teledysk do piosenki "Huragan"

Do piosenki "Huragan" powstał teledysk. Zdjęcia realizowane były w Portugalii i zgodnie z motywem przewodnim poruszają tematykę siły kobiet. Z tego względu artystka postanowiła przełamać swój lęk wysokości i udowodnić, że dla chcącego nie ma żadnych przeszkód.

- Całe życie walczę z lękiem wysokości. Stojąc nad przepaścią albo na samym szczycie wieży, myślałam, że umrę ze strachu. A jednak nakręciliśmy to. Piosenka "Huragan" jest skierowana do każdego, kto czuje w sobie siłę, by nie poddawać się przeciwnościom losu. Ten "Huragan" to nasza moc, energia, emocje, dzięki którym wychodzimy na prostą – podkreśliła piosenkarka.

W klipie zobaczyć możemy urzekające widoki Lizbony, m.in. najsłynniejszy plac portugalskiej stolicy - Comercio oraz Łuk Triumfalny Arco da Rua. Najbardziej niebezpiecznym miejscem, w którym realizowano teledysk, był przylądek Cabo da Roca. Warto wspomnieć, że klip w ciągu tygodnia osiągnął milion wyświetleń.

W styczniu natomiast premierę będzie miała piosenka "Znak”, do której teledysk nagrywany był w Izraelu.

Paulla w piosence „Huragan”
Paulla w piosence „Huragan” Źródło: Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Pozostałe wiadomości