Paulina Młynarska: "Po 14 miesiącach przytuliłam moją córeczkę"

Paulina Młynarska
Kamil Piklikiewicz/East News
Źródło: Dzien Dobry TVN
Paulina Młynarska w mediach społecznościowych opublikowała rozczulającą fotografię. Dziennikarka po kilkunastu miesiącach rozłąki przytuliła swoją córkę. Okazuje się, że przez pandemię koronawirusa wiele kobiet doświadczyło podobnej sytuacji.

Paulina Młynarska w mediach społecznościowych zazwyczaj komentuje aktualne wydarzenia z Polski i ze świata. Tym razem zrobiła wyjątek i pochwaliła się fotografią z rodzinnego albumu. Zamieściła na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z wakacji sprzed 27 lat. Widzimy na nim, jak trzyma na rękach swoją córkę Alicję.

Po 14 miesiącach rozłąki przytuliłam wczoraj moją córeczkę. Było tak samo, jak na tym starym zdjęciu sprzed 27 lat

– oświadczyła dziennikarka.

Paulina Młynarska wspiera swoją córkę

Jeszcze przed wyczekiwanym spotkaniem dziennikarka oznajmiła, że nie może się doczekać, gdy ujrzy na żywo, a nie przez kamerkę internetową - córkę i jej partnerkę Dominikę. Przypominamy, że kobiety rok temu zawarły związek w Londynie. Wówczas Paulina Młynarska dzielnie wspierała swoją córkę, o czym kilkakrotnie informowała. Broniła ją również przed homofobicznymi atakami.

Matczyną miłość mogła ostatnio okazywać tylko na odległość. Nic zatem dziwnego, że postanowiła celebrować tę chwilę i oznajmić całemu światu, że nareszcie udało jej się spotkać z córką. I to w Warszawie! Paulina Młynarska dość często się przeprowadza. Mieszkała już m.in. w Paryżu, Kościelisku i prowadziła warsztaty na Zanzibarze oraz Bali. Pisarka jest bowiem od wielu lat nauczycielką jogi .

Ostatnio jej miejscem na Ziemi jest grecka wyspa Kreta. I to właśnie stamtąd przyjechała, by móc zobaczyć się z Alicją i Dominiką.

Polki się solidaryzują

Okazuje się, że lockdown rozdzielił wiele rodzin. Wystarczy spojrzeć na komentarze pod postem Młynarskiej. Dlatego ta fotografia tak bardzo rozczuliła Polki.

Mam podobną sytuację, przytulam do serca
Też przyleciałam do Polski na chwilę, by móc przytulić rodziców. Cudowne uczucie!
Ja swoją córkę przytulałam po 9 miesiącach lookdown'u. Najlepsze uczucie
Zazdroszczę. Ja z moją mamą nie widziałam się również 14 miesięcy i nie wiem, jak długo to jeszcze potrwa

- czytamy.

Zobacz wideo: Jak Paulina Młynarska znalazła swoje miejsce na ziemi?

Zobacz też:

Autor: Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości