Gwiazdy

Paulina Krupińska do złudzenia przypomina znaną aktorkę. "Można się pomylić"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski,
Maria
Czarniecka
Reporter:
Robert Stockinger, Mateusz Hladki
Krupińska a Natalie z filmu "To właśnie miłość"

Widzowie Dzień Dobry TVN nie mają wątpliwości. Paulina Krupińska mogłaby być siostrą Natalie z filmu "Love Actually ("To właśnie miłość). Prowadząca program sama przyznała, że zauważa to podobieństwo.

Paulina Krupińska a Natalie z "To właśnie miłość"

Mateusz Hładki w dzisiejszym wydaniu "Showbiz info" w Dzień Dobry TVN pokazał widzom fragment filmy "Love Actually" ("To właśnie miłość"). Podczas oglądania nie umknęło im, że Martine McCutcheon, która wciela się w Natalie, do złudzenia przypomina Paulinę Krupińską.

- Pani Ewa napisała: czy wy to widzicie?! To Natalie, a to Paulina - można się pomylić - mówił w studio Robert Stockinger, wyświetlając zdjęcie.

Paulina Krupińska nie kryła zachwytu. - Pani Ewo, dziękuję! Zrobiła mi Pani dzień - odniosła się do komentarza naszej widzki.

"To właśnie miłość" – 19 lat od premiery

Film "Love Actually" ("To właśnie miłość") w reżyserii Richarda Curtisa za rok będzie świętować swoje 20-lecie. Kultowy świąteczny hit swój sukces zawdzięcza między innymi gwiazdorskiej obsadzie: Colinowi Firthowi, Liamowi Neesonowi, Martinowi Freemanowi, Keirze Knightley, Emmie Thompson czy Hugh Grantowi. I to właśnie ten ostatni miał przysporzyć na planie problemów, jak na prawdziwą gwiazdę przystało. A poszło o scenę, w której postać grana przez Hugh tańczy do piosenki The Pointer Sisters - "Jump (For My Love)".

- Hugh Grant nie chciał się początkowo na nią zgodzić. Nie wiedząc czemu, zdecydował, że jeśli miałby już zatańczyć, to musiałaby to być piosenka Jacksons 5 – mówił Mateusz Hładki w Dzień Dobry TVN. – Autor scenariusza powiedział, że scena była tak długo odkładana, że została nagrana jako jedna z ostatnich - dodał.

Inni też mieli swoje trudne momenty. Emma Thomson scenę płaczu powtarzała podobno aż 12 razy. Andrew Lincoln z kolei postanowił "zmodyfikować" słynny fragment z napisami. Scenografowie przygotowali wcześniej kartki, które miały pojawić się w filmie, jednak aktor zdecydował, że o wiele lepiej będzie, gdy napisze je sam.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski, Maria Czarniecka

Reporter: Robert Stockinger, Mateusz Hladki

Źródło zdjęcia głównego: Michał Żebrowski/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości