Gwiazdy

Syn Patrycji Markowskiej jest ciekawy świata: „Jak miał 10 lat pytał mnie o marihuanę, o wszystko, co mógł”

Gwiazdy

Bartosz Krupa/East News

Patrycja Markowska ma wyjątkową relację ze swoim synem. Wokalistka przyznaje, że chłopiec interesuje się światem i zadaje mnóstwo pytań na różne tematy. Jaką mamą jest piosenkarka? Opowiedziała nam o kilku szalonych momentach, które szczególnie zapadły jej w pamięć.

Patrycja Markowska i wyjątkowe wspomnienie z synem

Życie Patrycji Markowskiej nie skupia się tylko na karierze muzycznej. Dla piosenkarki niezmiernie ważne jest także życie rodzinne, czyli wychowywanie ukochanego syna. Jak mówiła, nie jest rockandrollową mamą i wolałaby uchronić go od świata show-biznesu. Czasami jednak zdarzają się szalone momenty.

Kiedyś się potrafiliśmy pomalować farbami na golasa, w majtkach byliśmy, i wyjść na deszcz. I mamy takie zdjęcie jak Indianie, wysmarowani tańczymy w deszczu

- opowiadała Patrycja naszej reporterce Sandrze Hajduk.

Jaki jest syn Patrycji Markowskiej?

Na co dzień, mimo takich przygód, Patrycja Markowska dąży do tego, by jej syn miał jak najbardziej poukładane życie.

Ja miałam bardzo rockandrollowe dzieciństwo, co czasami bolało i ja staram się dać mojemu dziecku bardzo dużo stabilizacji i spokoju, i rytmu stałego (…) Na rock’and’roll u niego przyjdzie jeszcze czas

- wyznała piosenkarka podczas rozmowy na naszym instagramowym profilu.

Jak dodała, chłopiec od zawsze był bardzo ciekawy otaczającego go świata. Cechuje go też ogromna wrażliwość i emocjonalność.

Chłonie wszystko. Jest zakochany co 2 minuty. Widzę, że po prostu ciągnie go, wszystkiego by spróbował. Pytał mnie już, jak miał 10 lat, o marihuanę, o wszystko, co mógł

- przyznała wokalistka. Rozmowy z synem są dla niej bardzo ważne i przez takie tematy często musiała się nagłowić, jak przekazać synowi prawdę. Zawsze robiła to w delikatny i wyważony sposób.

Cały wywiad Sandry Hajduk z Patrycją Markowską znajdziesz w wideo poniżej. Dowiesz się z niego również m.in. jak artystka wspominała udział w programie „Ameryka Express” oraz współpracę ze swoim ojcem.

Zobacz także:

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Pozostałe wiadomości