Gwiazdy

"W życiu piękne są tylko chwile". Jaki przepis na szczęście mają Adriana Kalska i inni aktorzy serialu "Papiery na szczęście"?

Gwiazdy

Autor:
Kamila
Glińska
Aktorzy "Papierów na szczęście"

Czy obsada serialu "Papiery na szczęście" ma swoje własne recepty na szczęście? Z czego czerpie zadowolenia Adriana Kalska, która gra główną rolę w nowej produkcji TVN7? Jakie spostrzeżenia na ten temat mają pozostali aktorzy?

Adriana Kalska - czym dla niej jest szczęście?

W serialu "Papiery na szczęście" bohaterowie są uwikłani w różne trudne sytuacje, z których prędzej czy później muszą znaleźć wyjście. Główna bohaterka - Marta - postanowiła zabrać dwójkę swoich dzieci, odejść od męża i rozpocząć całkiem nowe życie. Widzowie towarzyszą jej w poszukiwaniu szczęścia, a jaką receptę na nie ma wcielająca się w Martę Adriana Kalska?

- Dla mnie szczęściem jest wolność, miłość, harmonia między pracą a życiem osobistym, podróże. Na to składa się wiele czynników, ale wszystko zależy od proporcji. Muszą być idealne proporcje między pracą, pasją, rodziną, czasem dla siebie - zauważyła aktorka w rozmowie z Kamilą Glińską dla dziendobry.tvn.pl.

- W życiu piękne są tylko chwile, ale też od nas zależy, czy każdy dzień będziemy przeżywać pięknie. Staram się skupiać na tym, żeby cieszyć się z małych rzeczy i je doceniać - dodała.

"Papiery na szczęście" - obsada o recepcie na szczęście

- Moją receptą na szczęście jest to, żeby żyć w zgodzie ze sobą. Jak wszystko zgadza się w twojej głowie i w twojej duszy, to naprawdę będzie dobrze - stwierdziła Barbara Garstka, która w "Papierach na szczęście" gra Beatkę. - W naszym serialu też tak jest - jeśli ktoś zacznie godzić się na to, jakim jest, to będzie szczęśliwy - stwierdziła.

Mateusz Kmiecik, czyli serialowy Krzysztof, ma zupełnie inne podejście do życia niż jego ekranowa postać. - Jeżeli w domu jest wszystko w porządku, jeżeli kochacie się nawzajem, masz szczęśliwe dzieci, macie co jeść, macie się w co ubrać, to nic więcej nie trzeba - powiedział.

Dla Oliwii Bosowskiej, która w "Papierach na szczęście" występuje jako Ola, ważną sferą życia, generującą poczucie szczęścia, jest praca. - Szczęście to dla mnie to, że mogę spełniać siebie i swoje marzenia, mogę realizować się w tym, co kocham, moja praca jest pracą, ale przede wszystkim jest moją pasją, ja to uwielbiam i bardzo się cieszę, że mogę w taki sposób pracować. Kiedyś usłyszałam takie zdanie, że "jeżeli praca będzie twoją pasją, to nie przepracujesz ani jednego dnia" i ja się tak czuję. Mimo że ciągle jestem w pracy, to jednak mam z tego bardzo dużo frajdy i uwielbiam to - zapewniła aktorka.

Zobacz także:

Autor:Kamila Glińska

Źródło zdjęcia głównego: TVN/Tomasz Urbanek

Pozostałe wiadomości