Gwiazdy

Magda Wójcik z "Big Brothera" chce wrócić do Londynu? "Tam nikt nie ocenia, jest tolerancyjnie"

Gwiazdy

Zanim wygrała "Big Brothera", mieszkała w Londynie. Po sukcesie w polskiej edycji reality show postanowiła wrócić do Polski. Czy teraz Magda Wójcik tęskni za Wielką Brytanią? Chciałaby wrócić na Wyspy?

Magda Wójcik o tęsknocie za Londynem

W wieku 19 lat wyjechała na studia do Szkocji, gdzie została magistrem Biotechnologii Żywności. Później zaczęła pracę w londyńskim ekskluzywnym butiku z butami, ale docelowo chciałaby mieć swoją kolekcję ubrań. Kiedy zgłosiła się do polskiej edycji "Big Brothera" nie planowała powrotu do Polski. Po tym, jak wygrała program, wszystko się zmieniło. W rozmowie z dziendobry.tvn.pl Magda Wójcik zdradziła, że tęskni za Londynem.

- Tam jest tak kolorowo, nikt nie ocenia, jest tolerancyjnie. Tęsknię za tym uczuciem. Już tyle razy miałam jechać do Londynu, ale za każdym razem jest ta kwarantanna, więc odwołałam loty i na razie czekam – powiedziała Madzia.

Okazuje się także, że w Polsce, znana z ekscentrycznego stylu ubierania się zwyciężczyni "Big Brothera", ma problem z nabywaniem garderoby. – Tutaj nie mam gdzie chodzić i kupować fajnych ubrań. Wszystko jest takie podobne do siebie, a tam jednak weszłam do jednego sklepu i wyszłam z pięcioma różnymi outfitami. Tutaj chodzę cały dzień, dwa dni, trzy dni i nie mogę nic znaleźć, więc tęsknię za modą i takimi żywymi inspiracjami – przyznała.

Magda Wójcik zrobi prawo jazdy w Londynie?

Pandemia pokrzyżowała plany Magdy, która wciąż nie może bez żadnych przeszkód wsiąść do samolotu i przenieść się do Londynu. Na dodatek, to właśnie w Wielkiej Brytanii Madzia rozpoczęła kurs na prawo jazdy i tam chce go ukończyć.

- Tam już zdałam teorię i zabrakło mi dwóch lekcji do zdania praktyki . Ale to było już dwa lata temu, więc teraz będę musiała brać dodatkowe lekcje – wyjaśniła Wójcik.

Dlaczego nie zdecydowała się zdać egzaminu na prawo jazdy w Polsce? – Chyba nie chcę jeszcze tego samochodu. (…) Ten mój z "Big Brothera" sprzedałam i na razie jest OK tak, jak jest – podkreśliła Madzia.

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości