Gwiazdy

Oleh z "Big Brothera" opowiedział nam o swojej nowej ukochanej. "Uczę Hannę języka, ponieważ chcę zabrać ją do Polski"

Gwiazdy

Oleh Riaszeńczew szerszej publiczności dał się poznać za sprawą udziału w programie "Big Brother". Dziś znów jest o nim głośno, ponieważ na swoim Instagramie przedstawił nową partnerkę Hannę. W rozmowie z dziendobry.tvn.pl uchylił rąbka tajemnicy na temat swojego związku.

Magda Wójcik i Oleh Riashentsev z "Big Brothera"

Magda Wójcik, która wygrała program "Big Brother" w 2019 roku, nie tylko zdobyła główną nagrodę, ale w Domu Wielkiego Brata spotkała też miłość. Mowa tutaj o Olehu, z którym po emisji postanowiła razem zamieszkać i zbudować długotrwałą relację. Niestety okazało się, że ich związek nie przetrwał próby czasu. Po półtora roku uczestnicy reality show ogłosili, że podjęli decyzję o rozstaniu. Na instagramowym profilu gwiazdy "Big Brothera" pojawił się wpis, w którym zwróciła się do swojego byłego partnera.

Drogi Olo, oddałam Ci całe moje serce, całą siebie, wszystko to, co miałam i nigdy nie spojrzałam na inną osobę. Po programie byłam najszczęśliwsza na świecie. Później niestety wszystko się odmieniło. (...) Nie było już słów "kocham cię", nie było ciepła, przestałeś się starać i coraz bardziej oddalałeś się ode mnie

- napisała Magda Wójcik.

Zapytaliśmy więc Oleha, czy ma żal do Magdy, że opublikowała tak emocjonalny wpis w mediach społecznościowych. - Jeśli chodzi o ten post o rozstaniu, to nie mam żalu, ponieważ taką potrzebę miała Magda, ja bym oczywiście tak nie zrobił, ale każdy z nas jest inny - odpowiedział wprost.

I dodał, że rzadko powraca myślami do programu. - To było już dawno, ale jak już wspominam to tylko te fajne momenty - przyznał w rozmowie z dziendobry.tvn.pl.

Oleh Riaszeńczew o nowej partnerce

Ostatnio Oleh zamieścił na swoim profilu na Instagramie fotografię z nową partnerką o imieniu Hanna. Zdjęcie wywołało wiele emocji. Gwiazdor "Big Brothera", który jest trenerem personalnym w rozmowie z dziendobry.tvn.pl wyjawił, że swoją nową miłość poznał w rodzinnym mieście (na Ukrainie - przyp. red.).

- Z polecenia mojego znajomego przyszedłem na trening do Hanny, która prowadzi zajęcia grupowe. To właśnie na jej treningu się poznaliśmy. Sport był jednym z wielu aspektów, który nas połączył. Po treningach chodziliśmy na spacery, dużo rozmawialiśmy i w końcu się zaprzyjaźniliśmy - powiedział.

Dodał, że swoją ukochaną obecnie uczy języka polskiego. - Chcę zabrać ją do Polski i zorganizować wszystko, co jest potrzebne do prowadzenia treningów w Polsce, żeby miała zajęcia i dobrą możliwość do przyjazdu - wyjaśnił.

Pozostało nam zatem życzyć zakochanym wszystkiego dobrego!

Zobacz także:

Zobacz wideo: Magda Wójcik z "Big Brothera" przyznała, że trudno jej znaleźć partnera. "Nie lubię przelotnych romansów"

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości