Gwiazdy

Ola Żuraw wspomina trudne dzieciństwo. "Tulę cię maleństwo"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski

Ola Żuraw dała zapamiętać się wszystkim fanom "Top Model". Kilka lat po udziale w show, uczestniczka odkrywa przed fanami coraz więcej kart ze swojego życia. Niedawno dowiedzieliśmy się, że gwiazda cierpi na depresję. Teraz przypomniała, jak trudną ma przeszłość rodzinną.

Aleksandra Żuraw - historia kariery

Aleksandra Żuraw swoją przygodę z modelingiem rozpoczęła kilka lat temu, startując w castingach do 4. edycji programu "Top Model". Uczestniczce udało się przejść do kolejnych etapów, a jej zmagania w domu modelek mogliśmy przez długi czas oglądać na ekranach telewizorów.

Chociaż nie wygrała show, skradła serca widzów i zyskała ogromną popularność, co pozwoliło jej na rozwój kariery. W 2018 roku, gdy na świecie pojawiła się jej pierwsza córeczka, postanowiła zawiesić pracę w zawodzie.

Aleksandra Żuraw o trudnym dzieciństwie

Modelka ma za sobą wyjątkowo trudne doświadczenia. 28-latka wyznała, że od lat zmaga się z depresją, a do tego mierzy się z atakami paniki i zespołem stresu pourazowego. Dzisiaj, kiedy jest dorosłą kobietą i sama została matką, potrafi poradzić sobie z otaczającą ją rzeczywistością. Jednak nie zawsze tak było.

Ola nie ma kontaktu ze swoimi rodzicami - to oni zdecydowali się zerwać kontakt z córką. Choć dzisiaj gwiazda utrzymuje, że poukładała sobie w głowie trudne doświadczenia, to zdarza się, że wraca pamięcią do trudnych czasów. Tak jak teraz, kiedy na fali TikTokowego trendu, opublikowała łamiący serce filmik.

- Mała Ola przez wybór swoich rodziców była gnębiona od przedszkola. Tulę cię maleństwo - skwitowała gwiazda "Top Model".

Wyznanie Oli bardzo poruszyło jej wielbicieli. W komentarzach pod filmem znajdziemy mnóstwo słuch otuchy: "Tulę mocno! Wyrosłaś na piękną i mądrą kobietę", "Jesteś cudowna kobietą!", "Kochana, doskonale wiem co czujesz, miałam takie samo dzieciństwo i nie tylko, bo odważyłam się żyć bez tej chorej religii w wieku prawie 30 lat. Uczę się życia od nowa. Wysyłam Ci tonę miłości", "To piękne, ile jest w tobie mocy, że z różnych przykrych doświadczeń wyszłaś i teraz jesteś tu gdzie jesteś".

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości