Gwiazdy

Nowy zwiastun "Spencer". Czy Kristen Stewart poradziła sobie z brytyjskim akcentem?

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Źródło:
cnet.com

Do sieci właśnie trafił zwiastun filmu "Spencer". Produkcja z Kristen Stewart w roli księżnej Diany ujęła krytyków, a niedługo pojawi się na ekranach kin. Czy amerykańskiej aktorce udało się odtworzyć brytyjski akcent?

Oficjalny zwiastun filmu "Spencer"

"Spencer" to jeden z najgłośniejszych filmów tego sezonu. Premierowy pokaz odbył się podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji i został nagrodzony gromkimi oklaskami. Teraz szersze grono odbiorców może podziwiać ponad dwuminutowy zwiastun, w którym usłyszą m.in. Kristen Stewart. Czy udało jej się odtworzyć akcent księżnej Diany?

Pozostawiamy Wam do własnej oceny, ale wielu krytyków uważa, że tak. Amerykańska aktorka przyznała, że było to dla niej nie lada wyzwanie, dlatego w ramach przygotowań do roli oglądała dziesiątki nagrań i wywiadów z księżną.

"Spencer"- o czym będzie film?

Film reżysera Pablo Larraín (twórca m.in. "Jackie" z Natalie Portman) nie jest obrazem stricte biograficznym. Akcja przeniesie widzów do początków lat 90. XX w., którzy zobaczą, jak mogły wyglądać wydarzenia ze świąt Bożego Narodzenia w posiadłości Sandringham. To właśnie wtedy Diana Spencer podjęła decyzję o zakończeniu swojego małżeństwa z księciem Karolem. Ze scen trailera można wywnioskować, że była wówczas bardzo nieszczęśliwą kobietą.

Obok Kristen Stewart, która na swoim koncie ma wiele ról, ale wciąż kojarzona jest głównie ze "Zmierzchem", występują Jack Farthing jako książę Karol, Sally Hawkins, Sean Harris, Timothy Spall czy Richard Sammel.

"Spencer". Kiedy premiera?

Film "Spencer" trafi do kin 5 listopada 2021 roku.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Co słychać w show-biznes?

Co słychać w show-biznesie?
Co słychać w show-biznesie? Źródło: Dzień Dobry TVN

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło: cnet.com

Źródło zdjęcia głównego: Cover Video/x-news

Pozostałe wiadomości