zwiastun filmu

  zwiastun filmu

  Mijają 24 lata od śmierci księżnej Diany. "Królowa ludzkich serc" ciągle wzbudza emocje wśród wielbicieli na całym świecie. Powstało o niej wiele filmów dokumentalnych, a wkrótce premierę będzie miała niezwykła międzynarodowa produkcja. Twórcy pokazali właśnie plakat filmu "Spencer", w którym Kristen Stewart gra Dianę, a Jack Farthing wciela się w księcia Karola.

  Podejmowanie decyzji, które mogą wywrócić nasze dotychczasowe życie do góry nogami, nie jest łatwe. Ale do dojrzałości i odpowiedzialności w końcu trzeba dorosnąć. Przed bohaterami słodko-gorzkiej komedii "Czarna owca" sporo poważnych dylematów. Filmowa rodzina Gruzów znajduje się na życiowym zakręcie. Czy uda im się odnaleźć drogę do szczęścia? O tym przekonamy się wkrótce, kiedy film trafi do kin. Zobaczcie jego oficjalny zwiastun.

  Małgorzata Majdan-Rozenek przyznaje, że ostatni rok był szczególny, trudny i dziwny. Dla niej okazał się także wybitnie ciekawy i wymagał nowych wyzwań. Najważniejszym z nich był debiut w filmie Patryka Vegi, jednego z najpopularniejszych polskich reżyserów. Perfekcyjna Pani Domu zamieściła zwiastun jego najnowszej produkcji pt. "Miłość, seks & pandemia". W nagraniu nie brakuje odważnych scen. Co na to mąż Małgosi, Radosław Majdan?

  Zwiastun najnowszego dzieła Magnusa von Horna "Sweat", które znalazło się w tegorocznej selekcji festiwalu w Cannes, trafił właśnie do sieci. W filmie, oprócz debiutującej w głównej roli Magdaleny Koleśnik, grają m.in. Aleksandra Konieczna i Zbigniew Zamachowski. Na ekranie zobaczymy też naszych prowadzących: Annę Kalczyńską i Andrzeja Sołtysika. Sprawdźcie, jak sobie poradzili.

  W internecie furorę robi zwiastun nieistniejącego filmu katastroficznego, ukazującego, co się dzieje, kiedy w niedzielę brakuje w domu jogurtu, a sklepy są pozamykane. Trailer stworzył Kabaret Czwarta Fala, czyli Damian Lebieda, Bartłomiej Cedro i Mateusz Lewkowicz. Artystów zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN, by powiedzieli, jak powstawał zwiastun i czy jego popularność przełożyła się na ich karierę. Marzą o nakręceniu pełnometrażowego filmu? Jaki temat wezmą teraz na warsztat? Co sami robią w niedziele wolne od handlu?