Gwiazdy

Nie żyje Roseanna Christiansen. Była gwiazdą słynnego serialu. "Umiała pomagać ludziom"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl
Śmierć, żałoba

Roseanna Christiansen zmarła 14 lipca, w wieku 71 lat. Artystka przez lata występowała w operze mydlanej "Dallas", grając w dziewięciu sezonach kultowego serialu. Po zakończeniu kariery filmowej została pastorem.

Nie żyje Roseanny Christiansen

Roseanny Christiansen występowała na scenie, odkąd skończyła 9 lat. Początkowo grała głównie w teatrze i brała udział w przestawieniach organizowanych przez wspólnoty religijne. Następnie rozpoczęła karierę filmową. Sławę przyniosła jej rola w produkcji "The Jefferson".

Rozmowy o śmierci

Jak zabezpieczyć bliskich na wypadek swojej śmierci?
Jak zabezpieczyć bliskich na wypadek swojej śmierci?Dzień Dobry TVN
wideo 2/2

To dzięki niej aktorka otrzymała propozycje dołączenia do obsady serialu "Dallas", w którym grała od 1982 do 1991 roku. Roseanny pojawiła się w szóstym sezonie telewizyjnego hitu i pozostała w nim aż do ostatniego odcinka. Po zakończeniu kariery została pastorem oraz prowadziła zajęcia aktorskie.

Gwiazda "Dallas" miała 71 lat

Roseanna Christiansen zmarła 14 lipca 2022 r. w wieku 71 lat, jednak informację przekazano dopiero dzień przed pogrzebem. Wiadomość przekazał mąż zmarłej mąż Steven Rizzo w rozmowie z redakcją "The Hollywood Reporter". Mężczyzna nie podał szczegółów dotyczących jej śmierci, wyjaśniając jedynie, że aktorka odeszła w Antelope Valley Medical Center w Lancaster w Kalifornii.

- Wielu uczniów nazywało swoje lekcje z Roseanna „sesjami terapeutycznymi”. Umiała pomagać ludziom. Chociaż jej życie było zbyt krótkie, spędziła tu wystarczająco dużo czasu, aby zasiać nasiona miłości, zachęty i piękna we wszystkich, których spotkała - wyznał mąż aktorki podczas pogrzebu.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: Izzzy71/Getty Images

Pozostałe wiadomości