Gwiazdy

"Na Wspólnej". Czy Weronika uwierzy swojej klientce i dalej będzie prowadzić jej sprawę?

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Źródło:
TVN
"Na Wspólnej". Odcinek 3471. Co się wydarzy?
"Na Wspólnej". Odcinek 3471. Co się wydarzy?
wideo 2/13

"Na Wspólnej" to jeden z najdłużej emitowanych seriali w polskiej telewizji. Mimo upływu czasu - jego popularność nie maleje. W najnowszym - 3471 - odcinku Weronika stanie przed dylematem. Czy uwierzy w wersję swojej klientki i zgodzi się jej pomóc?

"Na Wspólnej". Co się wydarzy w odcinku 3471?

W 3471 odcinku "Na Wspólnej" Michał wygra w pokera tysiąc złotych. Choć właściciel nielegalnego kasyna będzie go namawiał do dalszej gry, to Brzozowski nie da się skusić. Euforia wywołana wygraną sprawi, że Michał wyzna Idze, że chce mieć z nią dziecko. Jak kobieta zareaguje na to wyznanie?

Kuba będzie planował wyprowadzkę. Nie chce mieszkać pod jednym dachem z byłą dziewczyną i Karolem, na którym w ostatnim czasie bardzo mocno się zawiódł. Tymczasem Tomek skończy pisać artykuł o dopalaczach, których rozprowadzaniem zajmował się Kuba. Dziennikarz zwróci się z pytaniem do Smolnego, czy ma publikować tekst.

Weronika przyjedzie na miejsce wypadku, który spowodowała jej klientka. Pomorska będzie ją zapewniała, że potrąciła rowerzystę, ponieważ uciekała przed kimś, kto ją śledził. Weronika będzie miała wątpliwość, co do poczytalności klientki. Zmieni jednak zdanie, gdy zobaczy nagranie z ukrytej kamery zamontowanej w domu Pomorskiej. Co będzie na filmie? Dowiecie się tego najnowszego odcinka serialu "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej". Gdzie można obejrzeć?

Serial "Na Wspólnej" jest emitowany - nieprzerwanie - przez stację TVN od 2003 roku. Premierowe odcinki można oglądać codziennie - od poniedziałku do czwartku - o godzinie 20:15. W poniedziałek, 8 sierpnia, widzowie zobaczą - premierowy - 3471 - odcinek. Serial dostępny jest także na Playerze, na którym dostępne są także odcinki przedpremierowe.

Zobaczyć także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości