Gwiazdy

Natalie Portman kończy 40 lat. Jak będzie świętowała wyjątkowy dzień?

Gwiazdy

Aktualizacja:

Natalie Portman, aktorka znana z takich produkcji, jak "Gwiezdne Wojny", czy "Leon Zawodowiec", kończy 40 lat. Gwiazda urodziła się w Jerozolimie, ma więc podwójne obywatelstwo: izraelskie i amerykańskie.

Natalie Portman świętuje urodziny

40. urodziny gwiazdy były niemałym zaskoczeniem dla kinomanów. Mimo że na ekranie widzieliśmy ją wiele razy, niewiele osób zdawało sobie sprawę, ile tak naprawdę ma lat. Aktorka wygląda promiennie i bardzo młodo. Jak zatem będzie wyglądało świętowanie tak wyjątkowej daty? Trudno powiedzieć i, jak przypuszcza Sandra Hajduk, prawdopodobnie nigdy się tego nie dowiemy, bo aktorka stroni od ujawniania osobistych historii światu.

Wyjątkowy dorobek aktorski

Filmy z udziałem aktorki przyciągają przed ekrany setki tysięcy widzów. Wielbiciele jej niebywałego talentu i umiejętności aktorskich doceniają jej kreacje. Zresztą, nie tylko oni. Natalie była wielokrotnie nagradzana i nominowana do najważniejszych nagród filmowych. Pokochaliśmy ją za rolę Niny w "Czarnym Łabędziu", czy Matyldy w "Leonie Zawodowcu". Z zapartym tchem śledziliśmy jej losy, jako Emilii w "Miłość i inne komplikacje", a fani "Gwiezdnych wojen" docenili jej interpretację postaci Królowej Amidali. Natalie pojawiła się także w filmach Marvela. Mogliśmy ją oglądać w "Thorze", czy "Avengersach".

Natalie Portman prywatnie

Mimo że jest jedną z najbardziej popularnych aktorek, nie wiemy zbyt dużo o jej życiu prywatnym. Gwiazda bardzo chroni swoją prywatność, próżno więc szukać zdjęć jej lub jej rodziny w sieci. Właściwie wiadomo tylko tyle, że ma dwoje dzieci i męża, którego poznała na planie filmu "Czarny Łabędź". Ma co prawda konto na Instagramie, jednak jest na nim obecnie tylko jedno zdjęcie, na którym... nie ma aktorki.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na żywo? Wszystkie odcinki są dostępne na Player.pl

Zobacz więcej:

Autor: Katarzyna Lackowska

Reporter: Sandra Hajduk

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości