Natalie Portman

  Natalie Portman

  Około 20 milionów osób na świecie ma polskie korzenie – podały nasze ekspertki, genealożki ze Stowarzyszenia Twoje Korzenie w Polsce. Które gwiazdy mogą pochwalić się takim pochodzeniem? Postanowiliśmy to sprawdzić.

  Telewizyjna gwiazda Oprah Winfrey, aktorka Natalie Portman, raper Jay-Z i inni celebryci zainwestowali 200 mln dol. w firmę produkującą mleko roślinne. Ma to związek z rosnącą popularnością produktów wegańskich i wegetariańskich. Zwolennicy takiej diety to przede wszystkim millenialsi, którzy skłonni są płacić więcej za odpowiadające im alternatywy dla mięsa.

  Natalie Portman to amerykańsko-izraelska aktorka, laureatka Oscara za pierwszoplanową rolę w filmie Czarny łabędź. Ostatnio zagrała w filmie Jackie. Wcieliła się w nim w rolę pierwszej damy USA Jacqueline Kennedy. Co było dla niej największą inspiracją podczas pracy nad tym materiałem? A co było najtrudniejsze? Jak godzi życie zawodowe z prywatnym? Jak wspomina wizytę w naszym kraju? Czy rozumie mentalność Polaków? Z aktorką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  Według Andrzeja Sołtysika - filmami, które warto w ten weekend zobaczyć w kinie - są: "Opowieść o miłości i mroku" w reżyserii Natalie Portman oraz "Łowca i Królowa Lodu". Zobaczcie, co szykuje dla swoich widzów TVN Fabuła.

  Natalie Portman zadebiutowała jako reżyserka i scenarzystka w filmie "A Tale of Love and Darkness". Jednocześnie zagrała w nim jedną z głownych ról, a do współpracy zaprosiła operatora Sławomira Idziaka Jak Idziakowi wspołpracowało się z Portman? Czy Natalie Portman sprawdziła się w roli reżysera? Ze Sławomirem Idziakiem podczas Festiwalu PKO OFF Camera spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  O Natalie Portman mówi w samych superlatywach. W studiu Dzień Dobry TVN Sławomir Idziak opowiedział o współpracy z aktorką i od niedawna reżyserką. Kiedy zobaczymy ich wspólny film na dużym ekranie? Czy Natalie jest dobrym szefem? Czy rozmawiali o wspólnych, polskich korzeniach? I czy Natalie zasiądzie na kanapach Dzień Dobry TVN?

  Sławomir Idziak to wybitny operator i reżyser filmowy. Właśnie jedzie do Izraela, by tam tam pracować z Natalie Portman nad jej debiutem reżyserskim. Tuż przed wyjazdem do Izraela, Sławomir Idziak zaprosił nas do swojego domu. A w studiu Dzień Dobry TVN artysta był naszym gościem.

  Natalie Portman powiedziała kiedyś, że charyzmatyczne i dobre role kobiet zdarzają się niezmiernie rzadko. Jednak ona ma to szczęście, że gra zawsze wyjątkowe kobiety. Dziennikarka Anna Wendzikowska spotkała się z Natalie Portman. Aktorka opowiedziała o policzkowaniu Chrisa i Toma, o polskich korzeniach i o Izraelu, miejscu, gdzie się urodziła.

  Berlin. Premiera filmu "Thor. Mroczny świat" . Na krwiście czerwonym dywanie, Anna Wendzikowska, spotkała: Chrisa Hemswortha, Natalie Portman oraz Toma Hiddlestona. Na kogo tłumy fanów czekali aż dwadzieścia cztery godziny?