Gwiazdy

Natalia Szroeder zrzuciła 10 kg. "Nie polecam tego na chudnięcie". Co się dzieje z wokalistką?

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Natalia Szroeder ma filigranową figurę. Niestety wokalistka nieustanie mierzy się z falą komentarzy i zarzutów na temat swojego szczupłego ciała. Tym razem gwiazda przyznała, że w ciągu ostatnich miesięcy ubyło jej sporo kilogramów. Co się wydarzyło?

Natalia Szroeder – szczupła z natury

Natalia Szroeder coraz częściej zmuszona jest odpowiadać na zaczepki internatów dotyczące jej szczupłej sylwetki. Wokalistka należy do drobnych i filigranowych kobiet. Jednak zaniepokojeni fani rozpoczęli pod jednym z ostatnich zdjęć na Instagramie ostrą dyskusję. Fani krytycznie komentowali wygląd Natalii i oskarżali artystkę o niezdrową chudość.

Z roku na rok jest Pani coraz mniej. Wystarczy porównać zdjęcia choćby sprzed dwóch lat. Zawsze była Pani szczupła, ale nie aż tak

– mogliśmy przeczytać pod postem Natalii.

Czy obawy fanów są jedna słuszne? Artystka podczas wywiadu z Kubą Wojewódzkim postanowiła powiedzieć nieco więcej o swojej metamorfozie.

Natalia Szroeder przyznaje, że schudła

Na początku września Natalia Szroeder była gościem podcastu prowadzonego przez Kubę Wojewódzkiego. Podczas rozmowy wokalistka odniosła się do tematu swojej wagi i przyznała, że faktycznie w ciągu ostatnich dwóch lat schudła 10 kg. Ponadto gwiazda podkreśliła, że nigdy nie czuła potrzeby odchudzania.

Byłam okrąglejsza. Dwa lata temu miałam prawie 10 kg więcej niż teraz. U mnie jest to widoczne. Mam po mamie to, że mamy takie momenty ze dwa razy w roku nie jemy, tzn. dużo mniej jemy przez kilka miesięcy. Nie lubię tych wahań u siebie. Jestem wtedy dużo słabsza. Nie polecam tego na chudnięcie

- stwierdziła Natalia podczas rozmowy.

Natalia Szroeder wraca z nowym singlem.

Zobacz także:

Po długiej przerwie legendarny Hurts wraca z nową płytą. "Możemy wciąż tworzyć w naszych sypialniach"

Złote myśli prowadzących. Sprawdź, czy wiesz, kto jest ich autorem [QUIZ]

Zapożyczenia w języku polskim. Czym jest wihajster? Michał Rusinek: "Dynks, który służy do tentegowania"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości