Gwiazdy

Natalia Przybysz o nocach na Atlantyku: "Czułam się jak w brzuchu wieloryba, który ma niestrawność"

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Reporter:
Daria Pacańska
Przez Atlantyk. Natalia Przybysz o wyprawie
Przez Atlantyk. Natalia Przybysz o wyprawieDzień Dobry TVN Online
wideo 2/6

Natalia Przybysz nie ukrywa, że w programie "Przez Atlantyk" bywało trudno. Szczególnie doskwierały jej problemy ze snem. W rozmowie z dziennikarką dziendobry.tvn.pl Darią Pacańską zdradziła, jak wyglądały jej noce. "Czasami mi się śniło, że jestem poza łódką" - przyznała.

Natalia Przybysz w programie "Przez Atlantyk"

Natalia Przybysz wzięła udział w programie "Przez Atlantyk". W rozmowie z serwisem dziendobry.tvn.pl podkreśliła, że nocami uwielbiała przebywać na zewnątrz jachtu i oglądać rozgwieżdżone niebo.

"Inspirujące kobiety"

Inspirujące Kobiety Olga Legosz
Inspirujące Kobiety Olga LegoszDzień Dobry TVN Online
wideo 2/5

- Czuwanie w nocy to były te momenty, które mogłyby się nigdy w życiu nie skończyć - powiedziała Natalia Przybysz.

Jednak udział w tym programie to nie tylko przyjemność i niesamowite widoki, ale także sporo pracy przy obsłudze jachtu, którą uczestnicy musieli wykonywać razem z kapitanem.

- Było to takie czuwanie i dyskomfort związany ze spaniem, bo też nie mieliśmy jednoznacznych łóżek. Spało się w tak różnych, dziwnych pozycjach i spadało się czasem z łóżka na podłogę. Czasami mi się śniło, że jestem poza łódką - wyznała Przybysz.

Warunki na jachcie w "Przez Atlantyk"

Natalia Przybysz opowiedziała o dźwiękach, które wydawał jacht. Uczestnicy programu słyszeli różne odgłosy, które nie pozwalały porządnie się wyspać.

- Czułam się jak w brzuchu wieloryba, który ma niestrawność. Nie lubiłam za bardzo spać w środku. Raczej chętnie wstawałam i szłam na tą przestrzeń, siedzieć pod gwiazdami i czuwać - tłumaczyła.

Program "Przez Atlantyk" można oglądać w środy o 21:35 w TVN, a także na Player.pl

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Reporter: Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

Pozostałe wiadomości