Gwiazdy

Natalia Kukulska zawiedziona nową płytą z przebojami Anny Jantar. "Grafik wyszparował głowę mojej mamy deformując jej kształt"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Natalia Kukulska

10 czerwca urodziny obchodziłaby Anna Jantar. O rocznicy każdego roku pamięta jej córka, Natalia Kukulska. Artystka za każdym razem upamiętnia swoją mamę i wspomina stare czasy. Tym razem opublikowała w mediach społecznościowych archiwalne zdjęcie, a także skrytykowała oprawę graficzną albumu, który ukazał się bez jej wiedzy. "Grafik wyszparował głowę mojej mamy deformując jej kształt" – czytamy.

Natalia Kukulska wspomina mamę

Anna Jantar niezaprzeczalnie była jedną z najbardziej znanych polskich wokalistek. Piosenki tj. "Tyle słońca w całym mieście" czy "Tylko mnie poproś do tańca" śpiewały i wciąż śpiewają starsze i młodsze pokolenia. O twórczości artystki pamiętają także wytwórnie muzyczne, które co jakiś czas wydają nowe składanki z kultowymi przebojami. Niestety jedna z płyt nie spodobała się córce artystki, Natalii Kukulskiej. Wokalistka z okazji urodzin mamy opublikowała na Instagramie jej archiwalne zdjęcie oraz w długim wpisie odniosła się do grafiki i spisu piosenek zawartych w wydawnictwie.

Dziś świętujemy urodziny mojej mamy, ok? Można posłuchać… można ciepło wspomnieć, można pooglądać fotografie… Wydawnictwo @polskienagrania świętuje wznowieniem albumu winylowego "Za każdy uśmiech" z płytą w pięknym kolorze niebieskim. Mam nadzieję, że fani poczęstują się takim pięknym wydaniem

– rozpoczęła.

W dalszym wpisie córka Anny Jantar z przykrością przyznała, że druga płyta kompilacyjna, która powstała bez jej wiedzy, nie przypadła jej do gustu.

- Grafik wyszparował głowę mojej mamy deformując jej kształt. To wydawnictwo powstało bez mojej wiedzy. Odważnym jest również tytuł - the best, na którym nie ma "Tyle słońca…”. No cóż… może przewidzieli dzisiejsze zaćmienie. Mamo żyj wiecznie w naszych sercach!!! – kontynuowała.

Post Natalii Kukulskiej bardzo szybko skomentowali fani. W komentarzach wyrazili oni wiele pozytywnych opinii dotyczących twórczości Anny Jantar, a także pochwalili Natalię za to, w jak piękny sposób pielęgnuje pamięć o mamie.

- Dba Pani o pamięć po Mamie w piękny sposób, z wielką klasą.

- Pamiętam i uwielbiałam i o Tobie Natalko myślałam - pisali fani.

Anna Jantar - kariera i tragiczny wypadek

Anna Jantar, a właściwie Anna Szmeterling urodziła się 10 czerwca 1950 roku w Poznaniu. Artystka swoim niesamowitym głosem czarowała publiczność w okresie PRL-u. Piosenki tj. "Tyle słońca w całym mieście", "Nic nie może wiecznie trwać", "Najtrudniejszy pierwszy krok", "Tylko mnie poproś do tańca" znali chyba wszyscy. Gwiazda sceny w 1979 roku poleciała w trasę koncertową do Stanów Zjednoczonych. Jej karierę przerwał tragiczny wypadek. 14 marca 1980 około godziny 11:15 Anna Jantar zginęła w katastrofie lotniczej.

Natalia Kukulska: Najbardziej liczę się z opinią męża. Jest muzykiem, którego szanuję

Zobacz także:

Natalia Kukulska świętuje urodziny córki: "Nie będę wychwalać, choć umiem i byłoby za co..."

Natalia Kukulska nagra piosenkę z synem Krzysztofa Krawczyka? Artystka odniosła się do tekstu jednego z magazynów: "No piękna historia"

Jan Dąbrówka odziedziczył talent po rodzicach. Natalia Kukulska o muzyce syna: "Jest beztroska"

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości