"Na Wspólnej". Czy Marta pogodzi z mężem?

Źródło:
tvn.pl
"Na Wspólnej". Co się wydarzy w odcinkach od 3550 - 3553?

Serial "Na Wspólnej" od wielu lat cieszy się ogromną popularnością wśród telewidzów. W najnowszym - 3551 - odcinku Marta będzie musiała zawalczyć o swoje małżeństwo. Czy kobieta zdoła wszystko naprawić?

"Na Wspólnej". Co się wydarzy 3551 odcinku?

W najnowszym - 3551 - odcinku serialu "Na Wspólnej" Marta będzie zdenerwowana zniknięciem Mikołaja. W pracy powie Fabianowi, że kocha męża i to, co wydarzyło się między nimi, nie może się powtórzyć. Mężczyzna nie da za wygraną. Będzie próbował tłumaczyć, że z miłością nie da się wygrać. Po południu Marta spotka męża na uczelni, poprosi go, żeby wrócił do domu. Mikołaj jednak nie będzie widział takiej możliwości.

Filmy i seriale

Filmowe i serialowe hity 2022
Filmowe i serialowe hity 2022Dzień Dobry TVN
wideo 2/13

Tymczasem Kamil spróbuje przekonać Ulę, że zakończył romans. Dziewczyna nie da temu wiary. Zdenerwowana odwiedzi wieczorem Annę. Spotka tam Kamila.

Cieślikowie wraz z synem pojawią się u dyrektorki szkoły. Kajtek oznajmi, że chce przeprosić kolegę, którego pobił. Dyrektorka będzie oczekiwała, że kolega Kajetana przeprosi go za to, co powiedział o jego mamie. Matka pokrzywdzonego chłopca zacznie protestować i stwierdzi, że jej syn powiedział to, co wszyscy wiedzą: Cieślikowa jest alkoholiczką. Monika będzie załamana.

"Na Wspólnej". Gdzie i o której można obejrzeć serial?

Premierowe odcinki "Na Wspólnej" można oglądać od poniedziałku do czwartku na antenie stacji TVN o 20.15. We wtorek, 3 stycznia, najnowszy, 3551, odcinek produkcji widzowie będą mogli zobaczyć wyjątkowo o godzinie 20.20. Warto dodać, że serial dostępny jest również w Player.pl. Fani znajdą tam zarówno archiwalne odcinki, jak i te, które nie miały jeszcze premiery telewizyjnej.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło: tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości