Gwiazdy

Michał Wiśniewski w żałobie. Artysta zamieścił w sieci rozrywający serce wpis. "Do zobaczenia kochany!"

Gwiazdy

Dzien Dobry TVNBartosz Krupa/East News

Michał Wiśniewski wraz z całą rodziną są w żałobie. Artysta na Facebooku poinformował internautów o wielkiej stracie. Odszedł wierny fan, przyjaciel i domownik, Adam Śledzianowski.

Michał Wiśniewski jest w żałobie

Artysta w poniedziałkowy wieczór dodał na Facebooku poruszający post. Muzyk poinformował, że świat opuścił jego przyjaciel, Adam Śledzianowski. Michał zdradził również, że początkowo mężczyzna był wiernym fanem zespołu. Podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wylicytował nawet rajd z muzykiem. To wydarzenie zbliżyło do siebie panów, którzy następnie zostali przyjaciółmi.

Smutna wiadomość wstrząsnęła Michałem. W sieci artysta złożył kondolencje rodzinie i we wzruszający sposób pożegnał się z przyjacielem.

Dziś opuścił mnie najwierniejszy z wiernych. Przyjaciel całej mojej rodziny. Domownik i człowiek o niezwykłym sercu, które nagle stanęło… Adam Śledzianowski. Całej rodzinie, Andrzejowi, Agnieszce i Jagodzie najszczersze kondolencje. Wiesz Adaś, człowiek żyje tak długo, jak ostatnia osoba, która o nim pamięta. Ja, Pola, moje dzieci i z pewnością ich dzieci będą wiedziały, kim był ten niezwykły z najzwyklejszych. Do zobaczenia kochany!

- czytamy na Facebooku.

Michał Wiśniewski słodko-gorzki rok

Michał Wiśniewski w tym roku miał wiele powodów do radości. Artysta kolejny raz stanął na ślubnym kobiercu i zalegalizował związek z Polą. Zakochani wkrótce także powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Dumny tata pochwalił się nowiną, publikując w sieci filmik z USG. Ponadto Michał zdradził także, że wybrał już imię dla syna - Falco Amadeus.

Wyświetl ten post na Instagramie.

@wisniewska_pola Falco Amadeus 54321...

Post udostępniony przez Michał Wiśniewski (@m_wisniewski1972)

Niestety rodzina sielanka została zaburzona. Artysta w tym miesiącu stracił bliskiego przyjaciela, który w domu Michała traktowany był jak domownik. W trudnych chwilach artystę wspierają fani. Pod wpisem pozostawili oni wiele komentarzy z kondolencjami.

Wielkie wyrazy współczucia Miałam okazję poznać go na jednym z koncertów, przemiły człowiek

Jest mi bardzo przykro, więc, że jestem z Tobą myślami, dobrze wiem, co to znaczy stracić bliską osobę, sama rok temu straciłam mamę

- pisali fani.

Nie żyje Jackie Stallone - bizneswoman, astrolog, matka Sylvestra Stallone’a:

Zobacz także:

Jak ubrać dziecko modnie i wygodnie? Porady Eweliny Rydzyńskiej

Stracił żonę i został na świecie sam. Historia wdowca szukającego przyjaciela chwyta ze serce

Znana instagramerka o życiu z nadwagą: "Otyłość jest kojarzona z chorobą. Ja jestem po prostu gruba"

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości