Michał Wiśniewski o pracy i przyjaźni z byłymi żonami. Ostatnio na scenie wystąpił z dwiema z nich

Michał Wiśniewski
Justyna Rojek/East News
Michał Wiśniewski w czasie izolacji ożenił się po raz piąty. Swoją wybrankę, Polę, poznał w internecie. Podczas ostatniego występu w Augustowie na scenie pojawił się zaś w towarzystwie dwóch byłych żon: Marty Manadryny Wiśniewskiej i Anny Świątczak, co wyraźnie zaskoczyło fanów. Jakie relacje łączą artystę z byłymi małżonkami?

Michał Wiśniewski na scenie z dwiema żonami

Michał Wiśniewski ma za sobą cztery małżeństwa - z Martą Wiśniewską, z którą ma dwoje dzieci - Xaviera Michała i Fabienne Martę, z Anną Świątczak, z którą również doczekał się dwóch pociech - Etiennette Anny i Vivienne Vienny, a także z Magdą Femme i Dominiką Tajner. Z matkami swoich dzieci łączą go nie tylko maluchy, ale także wspólne plany zawodowe - zarówno Marta, jak i Anna są członkiniami zespołu Ich Troje. Jak muzyk wypowiada się na temat swoich relacji z byłymi partnerkami?

To, że jesteśmy tu dzisiaj razem, stanowi dowód, iż można rozstać się z klasą. Już zawsze będą nas łączyć dzieci. Jesteśmy sobie bliscy i szanujemy się

- powiedział Michał w rozmowie z "Na żywo" w odniesieniu do koncertu w Augustowie, podczas którego cała trójka wystąpiła razem.

Nie tylko Michał żywi do swoich byłych żon ciepłe uczucia. One także potwierdzają, że stanowią jedną, wielką rodzinę.

Marta Wiśniewska określiła tę niezwykłą familię słowami: "jesteśmy niczym Kelly Family", nawiązując do znanego, rodzinnego zespołu. Co więcej, między Manadryną a Anną zawiązała się przyjaźń, co widać, obserwując konta artystek w mediach społecznościowych.

Nasze dzieci się lubią. To jest piękne. Wymieniamy się z Martą. Czasem ona zabiera moje dziewczynki na wakacje. Czasem ja jej córkę i syna. Lubimy się

- wyznała Świątczak.

Jak widać, nie każdy rozwód musi kończyć się dramatem czy publicznym praniem brudów. W przypadku rodziny Michała Wiśniewskiego ważniejsze jest dobro dzieci i rozwój kariery muzycznej, co dowodzi, że wszystko można przekuć w coś pozytywnego.

Michał Wiśniewski wziął piąty ślub

Pola Wiśniewska jest piątą żoną wokalisty. Pierwszą była Magda Famme, z którą małżeństwo przetrwało do 2001 r. W 2002 r. lider "Ich Troje" poślubił Martę Mandrykiewicz, a ceremonia ślubna pary w Kirunie była transmitowana na żywo w programie TVN "Jestem, jaki jestem". Para ma dwoje dzieci - Xaviera i Fabienne. Trzecią żoną Michała Wiśniewskiego była Anna Świątczak. Z nią piosenkarz doczekał się dwóch córek - Etiennette i Vivienne. W latach 2012-2019 wokalista był mężem Dominiki Tajner.

Michał Wiśniewski o jubileuszu Ich Troje w czasie pandemii:

Zobacz także:

Janusz Chabior ożenił się z 18 lat młodszą Agatą Wątróbską: "To tradycja rodzinna, bo tato był starszy od mamy o 15 lat"

31-latka jest mamą jedenaściorga dzieci, a chce mieć ich 15: "Mam nadzieję, że urodzę jeszcze dziewczynkę"

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o swojej szczęśliwej rodzinie. "Oboje chcieliśmy dziecka"

Autor: Anna Mierzejewska

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?
Materiał promocyjny

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?

Zawody LA RIVE Triathlon Grudziądz
Materiał promocyjny

Zawody LA RIVE Triathlon Grudziądz