Gwiazdy

Michał Koterski jest tatą "fajnym, ale nieidealnym". Przyznał się do powszechnego wśród rodziców błędu

Gwiazdy

Aktualizacja:

Bycie ojcem to marzenie niejednego mężczyzny. Jak godzić tę najważniejszą rolę życia z własnymi oczekiwaniami? Na co zwracać uwagę, a czego unikać w relacji z dzieckiem? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedział aktor Michał Koterski - tata Fryderyka.

Wychowywanie dzieci przez wiele lat było uważane za domenę kobiet. Na szczęście to się zmienia i panowie nie tylko coraz chętniej realizują się jako ojcowie, ale też mówią o tym otwarcie.

Michał Koterski i jego syn Fryderyk

Michał Koterski jest tatą z blisko 4-letnim stażem. Jego syn Fryderyk przyszedł na świat jesienią 2017 r. Chłopiec rośnie jak na drożdżach, a jego więź z ojcem jest coraz bardziej dojrzała.

- Myślę, że jestem fajnym tatą, ale nieidealnym. Uczę się na błędach - mówił Misiek na naszych kanapach. Aktor opisał swoje doświadczenia w roli ojca w e-booku . Jak podkreśla, nie jest to jednak poradnik . Wierzy jednak, że może przekonać młodych mężczyzn do bycia tatą.

Koterski zdradził, że jednym z jego pierwszych błędów było to, że chciał być idealnym ojcem. Znajomy ksiądz wytłumaczył jednak jemu i ówczesnej partnerce Marceli Leszczak, że jeśli będą na siłę perfekcyjni, to w przyszłości ich syn również nie będzie dawał sobie przestrzeni na błędy. Wtedy złapali więcej luzu.

- W moim tacierzyństwie najfajniejsze jest to, że robię z Fryderykiem wszystko to, o czym sam bym marzył, będąc dzieckiem - śmiał się nasz gość. Podkreślił jednak, że w zabawach pamięta o granicach rozsądku.

Michał Koterski o relacjach z ojcem. Jakim dziadkiem jest Marek Koterski?

Michał Koterski przyznał, że obecnie jego więź z ojcem wygląda znacznie lepiej, niż przed laty. - Teraz moje relacje z tatą są super, bardzo bliskie i ciepłe - cieszył się aktor. Zdradził też, że dodatkową wartością było to, że o ciąży partnerki dowiedział się, kiedy pracował na planie "7 uczuć". Jest to film w reżyserii jego ojca, opowiadający o tym, jak dzieciństwo wpływa na nasze życie oraz jak dorośli mogą popsuć życie młodego człowieka. Ta tematyka dała Miśkowi do myślenia.

- Powiedziałem tacie, że to będzie pierwszy Koterski, który urodzi się w trzeźwej rodzinie, a on zapłakał - wspominał aktor.

- Jak teraz dziadek przychodzi, to widzę, że celebruje każdą chwilę z Frylusem - dodał.

Zobacz też:

Refleksyjna Agnieszka Chylińska w wyjątkowy sposób zapowiada swoje 45. urodziny. "Nie radźcie mi dobrze. Dobrze mi życzcie"

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - które pary przetrwały eksperyment? Znamy ciąg dalszy historii Izy i Kamila

Przyjaciele zbierają pieniądze dla syna Krzysztofa Krawczyka. "Potrzebuje pomocy w zakresie codziennych potrzeb"

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości