Gwiazdy

Katarzyna Bujakiewicz o kryzysie kobiecości: "Najtrudniejszy moment w moim życiu był między 20. a 30. rokiem życia"

Gwiazdy

Autor:
Kamila
Glińska
Źródło:
"Miasto Kobiet"

Katarzyna Bujakiewicz nie ukrywa, że miała różne etapy w swoim życiu. Dziś czuje się doskonale we własnym ciele, ale nie zawsze tak było. W programie "Miasto Kobiet" w TVN Style przyznała, że najtrudniejszym dla niej momentem był czas przed ukończeniem 30. roku życia.

Katarzyna Bujakiewicz w "Mieście Kobiet"

W programie "Miasto Kobiet" w TVN Style poruszane są ważne tematy związane m.in. z tym, jak wygląda droga kobiety do samoakceptacji. W 2. odcinku nowego sezonu jednym z gości Marzeny Rogalskiej, Aleksandry Kwaśniewskiej i Olgi Legosz była Katarzyna Bujakiewicz. Aktorka, która 28 września skończy 49 lat, przyznała, że dopiero teraz czuje się dobrze w swoim ciele.

- Najtrudniejszy moment w moim życiu był między 20. a 30. rokiem życia - zauważyła Bujakiewicz. - Wtedy jest takie poszukiwanie siebie i nie wiesz, czy chcesz być blondynką z długimi nogami, najchętniej wysoką, smukłą i iść do "Top Model", czy kim chcesz być. I miałam taki etap - to był etap "szczeciński" - gdzie miałam tipsy, buty na koturnach, nosiłam miniówki, byłam na permanentnej diecie - zdradziła.

Aktorka dodała, że w czasie kryzysu kobiecości ważne jest, aby otaczać się dobrymi, wartościowymi ludźmi. - Miałam cudowną ekipę wokół siebie i wszyscy mówili: "Hej, stop. Źle wyglądasz, to nie jesteś ty" i gdzieś tam mnie wspierali - powiedziała. W programie TVN Style zauważyła też, że dopiero po 30. roku życia zrozumiała, że "niczego nie musi" i zaczęła żyć w zgodzie ze sobą.

Katarzyna Bujakiewicz - kariera

Znana m.in. z seriali "Magda M." i "Lekarze" Katarzyna Bujakiewicz ukończyła studia na Wydziale Aktorskim we Wrocławiu Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Najpierw grała w teatrach, a następnie pojawiła się w filmach i serialach.

W 1999 roku za rolę w "Kochaj i rób co chcesz" otrzymała nagrodę specjalną Przeglądu Filmowego Prowincjonalia dla najlepszej aktorki drugoplanowej. W latach 2015–2016 była jednym z jurorów programu "Mali Giganci" w TVN.

W wyborach samorządowych w 2014 roku została wybrana na radną sejmiku wielkopolskiego z ramienia Komitetu Wyborczego Wyborców Teraz Wielkopolska zorganizowanego przez Ryszarda Grobelnego, ale kilka tygodni później zrezygnowała z mandatu.

Zobacz wideo: Kasia Bujakiewicz odzyskała rodzinę w Lublinie

Zobacz także:

Autor:Kamila Glińska

Źródło: "Miasto Kobiet"

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości