Gwiazdy

Hit sieci: Meryl Streep w szlafroku śpiewa musicalowy przebój i przygotowuje sobie drinka

Gwiazdy

Meryl Streep

Występ aktorki był częścią koncertu „Take Me to the World: A Sondheim 90th Birthday Celebration”, z okazji 90. urodzin Stephena Soundheima. Nie zabrakło na nim największych gwiazd.

„Chciałabym wznieść toast”

A właściwie „chciałybyśmy”. Aktorki Meryl Streep, Christine Baranski i Audra McDonald wykonały bordway’ową piosenkę „The Ladies Who Lunch” podczas koncertu z okazji 90. urodzin kompozytora Stephena Soundheima. Prosto ze swoich domów panie, ubrane w białe szlafroki, śpiewały, popijając przygotowane przez siebie drinki. Wideo stało się prawdziwym hitem w sieci i rozpisują się o nim największe światowe magazyny. Nic dziwnego, nieczęsto widzi się największe gwiazdy z takim dystansem do siebie. Fani od razu zachwycili się występem aktorek.

Nie mogę przestać tego oglądać

To jest wszystko, czego potrzebowałam

Cóż za wspaniała uczta

- pisali.

Stephen Soundheim - wielki kompozytor

Aktorki wystąpiły w ramach koncertu „Take Me to the World: A Sondheim 90th Birthday Celebration”, z okazji 90. urodzin Stephena Soundheima, jednego z największych amerykańskich kompozytorów musicali. Do jego największych dzieł, należą między innymi: „West Side Story”, „Tajemnie lasu”, „Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street”, „Dick Tracy”, czy „Niedziela w parku z Georgem”. Kompozytor jest laureatem wielu nagród. Zdobył Oscara za najlepszą piosenkę "Sooner or Later" (wykonaną przez Madonnę) do filmu "Dick Tracy".

Podczas koncertu poświęconemu kompozytorowi pojawili się między innymi:Jake Gyllenhaal, Ben Platt, Beanie Feldstein, Kristin Chenoweth, Mandy Patinkin oraz Lin-Manuel Miranda. Całe wydarzenie poprowadził broadwayowski reżyser Raul Esparza.

Zobacz też:

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości