Menadżer Sylwii Peretti przerywa milczenie. "Ciężko wrócić do podstawowych czynności"

Źródło: x-news
Wypadek syna Sylwii Peretti
Wypadek syna Sylwii Peretti
O życiu, reinkarnacji i śmierci klinicznej
O życiu, reinkarnacji i śmierci klinicznej
Jak w XIX wieku pielęgnowano pamięć o zmarłych?
Jak w XIX wieku pielęgnowano pamięć o zmarłych?
Żałoba w trakcie pandemii
Żałoba w trakcie pandemii
Sylwia Peretti w połowie lipca przeżyła życiową tragedię. W wypadku samochodowym zginął jej syn, który nocą przemierzał ulice Krakowa. Uczestniczka programu "Królowe życia" jest pogrążona w żałobie i konsekwentnie nie komentuje medialnego szumu wokół zdarzenia. Głos w tej sprawie zabrał menadżer gwiazdy.

Wypadek syna Sylwii Perettii.

Sylwia Peretti w połowie lipca usłyszała straszne wieści - jej 24-letni syn Patryk zginął w wypadku samochodowym. Żółty Renault Megane zderzył się z murem w pobliżu mostu Dębnickiego w Krakowie. Poza dwudziestolatkiem zmarli jego trzej współpasażerowie. Pogrzeb Patryka Peretti odbył się 21 lipca na cmentarzu Grębałowskim w Krakowie.  Choć od zdarzenia minął prawie miesiąc, pogrążona w żałobie matka nie zamierza komentować tego wydarzenia.

Menadżer Sylwii Peretti zabrał głos

Wypadek, do którego doszło w lipcu, wzbudził ogromne zainteresowanie mediów. Sylwia Peretti w tym trudnym czasie zniknęła z social mediów, wycofała się również z obowiązków zawodowych. Z tego powodu wścibskie komentarze na temat jej sytuacji postanowił ukrócić jej menadżer – Adam Zajkowski, w rozmowie z Pudelkiem.

- Absolutnie to nie jest czas na rozważania i realizację planów zawodowych Sylwii. Jej stan nie uległ zmianie, jest w bardzo ciężkiej kondycji zarówno psychicznej, jak i fizycznej, to zbyt krótki czas od tej tragedii, by móc normalnie funkcjonować. Sylwii jest ciężko wrócić do podstawowych czynności dnia powszedniego, a co dopiero do życia zawodowego. Nie ma dnia, aby Sylwia nie odwiedzała grobu syna – tłumaczył menadżer gwiazdy.

Mężczyzna przyznał, że Sylwia mierzy się z internetowym hejtem oraz bolesnymi komentarzami na temat zachowania jej syna. Podziękował również za słowa wsparcia od osób, które rozumieją, w jak trudnym położeniu znajduje się gwiazda.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Zofia Wierzcholska

Źródło: pudelek.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości