Megan Fox szczerze o porzuceniu męża i dzieci. "Byłam zaskoczona tym, w jak archaiczny sposób myślą ludzie"

piękna aktorka
cover video/x-news
O Megan Fox w ostatnim czasie jest naprawdę głośno, ze względu na to, że zostawiła swojego męża i trójkę dzieci, po czym związała się z młodszym od siebie wokalistą o pseudonimie Machine Gun Kelly. Teraz aktorka udzieliła przełomowego wywiadu dla "InStyle" i przedstawiła swoją wersję wydarzeń.

Megan Fox o karierze i przełomowych decyzjach

Megan Fox pojawiła się w show-biznesie blisko 20 lat temu i szybko zrobiło się o niej głośno. Jej oszałamiająca uroda zwróciła uwagę mediów na całym świecie, a twórcy filmowi zasypali ją propozycjami ról. Równocześnie na planie produkcji "Transformers" poznała Briana Austina Greena, z którym związała się prywatnie. Jak wyznała w "InStyle", po paru latach wszystko stanęło na głowie. Ludzie zarzucali jej operacje plastyczne i krytykowali za zły dobór filmów, w których zagrała. Wówczas założyła rodzinę i wycofała się z publicznego życia na blisko 10 lat. W zeszłym roku zastanowiła się jednak nad swoimi pragnieniami i stwierdziła, że nie tego chce.

- Dokonałam niesamowitego przełomu i zdałam sobie sprawę, że bardzo długo żyję w narzuconym sobie więzieniu. Pozwalałam innym ludziom mówić mi, kim jestem lub czym nie jestem. Ukrywałam się, ponieważ zostałam zraniona - wyznała Megan Fox w "InStyle".

Nie chciała się bać i żyć w strachu, dlatego postanowiła wywrócić swoje życie do góry nogami. Rozwiodła się z mężem i wpadła w wir pracy. Równocześnie poznała Colsona Bakera - wokalistę znanego pod pseudonimem Machine Gun Kelly. Choć media spekulowały, że to on jest powodem rozstania z Brianem, aktorka stanowczo temu zaprzeczyła. W najnowszym wywiadzie zaznaczyła także, że dziwi się hejtowi, jaki wylał się na ich związek przez to, że Megan ma 35 lat, a Machine - 31.

- Dzielą nas zaledwie 4 lata różnicy, a ludzie mówią, że spotykam się z młodszym mężczyzną. (...) To prawda, przez całe życie żył tak, jakby miał 19 lat, ale nie ma dziewiętnastu. Nikt nie mrugnąłby okiem, gdyby George Clooney spotykał się z kimś o cztery lata młodszym. (...) Cztery lata? Dajcie spokój. Moglibyśmy być razem w liceum. To śmieszne, że kobiety są traktowane w ten sposób - powiedziała aktorka.

Megan Fox o opiece nad dziećmi

W dalszej części wywiadu Megan poruszyła temat, za który jakiś czas temu wylała się na nią fala nienawiści. Gdy media na całym świecie obiegła wiadomość, że jedna z najpiękniejszych kobiet świata rozstała się z Brianem Austinem Greenem po 10 latach małżeństwa i zostawiła pod jego opieką trójkę swoich synów, nikt nie potrafił zrozumieć tego, że porzuciła pociechy. Do tej pory, gdy tylko pojawia się na czerwonym dywanie, najczęstszym pytaniem reporterów jest: "Gdzie są twoje dzieci?".

- Czy zadają takie pytanie ojcom, kiedy ich nie ma? Nie, ponieważ nikt nie oczekuje, że tata będzie cały czas z dziećmi . (...) Moje dzieci mają drugiego rodzica. Przez cały ubiegły rok byłam bardzo zaskoczona tym, jak archaiczne są wciąż sposoby myślenia niektórych ludzi - stwierdziła Megan Fox w "InStyle".

Aktorka zauważyła także, że Machine Gun Kelly ma 11-letnią córkę Casie z poprzedniego związku, którą opiekuje się jego była partnerka, jednak Bakerowi obserwatorzy i dziennikarze nie zadają pytań, dlaczego nie spędza z nią czasu. Co więcej, w trakcie wywiadu Megan na wspomnienie o synach rozpłakała się. Dodała, że najważniejsze dla niej jest ich bezpieczeństwo, a ostatnio są przedmiotem rozmów "podłych, okropnych i okrutnych ludzi" w Internecie.

Machine Gun Kelly nosi naszyjnik z krwią Megan Fox. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

podziel się:

Pozostałe wiadomości