Gwiazdy

Aleksandra Kwaśniewska napisała tekst piosenki dla znanych muzyków. Fani: "Sztos"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Aleksandra Kwaśniewska

"Learnin’ the Blues / Już wiesz co to blues" to najnowszy utwór zapowiadający album Matta Duska. Znajdą się na nim najpopularniejsze przeboje Franka Sinatry. Do współpracy wokalista zaprosił Kubę Badacha, a Aleksandra Kwaśniewska napisała tekst.

Kanadyjski wokalista Matt Dusk do współpracy zaprosił męża Aleksandry Kwaśniewskiej – Kubę Badacha. "Learnin’ the Blues / Już wiesz co to blues" został nagrany w duecie polsko-amerykańskim. Na tym jednak nie koniec. Za tekst polskojęzyczny odpowiada córka byłego prezydenta, która pochwaliła się tym faktem na swoim profilu na Instagramie. Nie jest to jednak jej debiut w roli tekściarki. Dla Kuby Badacha napisała trzy teksty: "Wall of Kindness", "Tonight" oraz "Jestem kimś".

Post Aleksandry Kwaśniewskiej skomentował m.in. znany mówca motywacyjny i trener Qczaj.

Zachwyt! Learnin’ the Blues. Jakie połączenie! Piękne!

– napisał.

Matt Dusk nagrał piosenkę z Kubą Badachem

Matt Dusk przyznał, że proces nagrywania z Kubą Badachem przebiegał w miłej atmosferze.

Kuba i ja chcieliśmy znaleźć piosenkę, którą mogłoby zaśpiewać dwóch gości (...). Współpraca z Kubą była bezproblemowa i przyjemna, a praca na planie klipu wypełniona była rozmową, śmiechem i whisky

- wspomina Matt Dusk.

W rezultacie mamy opowieść o dwóch mężczyznach ruszających w miasto, którzy po utracie miłości, świadczą sobie wsparcie i przyjacielskie, męskie ramie

- czytamy w oficjalnej zapowiedzi singla.

Nowa płyta Matta Duska

Utwór ten zapowiada płytę "Sinatra With Matt Dusk", na której jak sama nazwa wskazuje, będą przeboje amerykańskiego piosenkarza Franka Sinatry. Płyta ukaże się 9 października. Będzie dostępna w dwóch wersjach - deluxe (13 utworów) dostępnej w sklepach stacjonarnych i standardowej (11 utworów) w sprzedaży cyfrowej.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Ola Kwaśniewska o mężu

Autor: Dominika Czerniszewska

Źródło: PAP

Pozostałe wiadomości