Gwiazdy

Mateusz Damięcki pokazał zdjęcie bez koszulki. "To jest spektakularna metamorfoza"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Reporter:
Mateusz Hładki
Wiadomości z życia gwiazd

Mateusz Damięcki, przygotowując się do nowej roli, musiał ciężko trenować na siłowni. Efektem pochwalił się na swoim koncie na Instagramie. "Ten moment, kiedy uczeń przerósł mistrza" - napisał, pozując u boku trenera. O szczegółach w Dzień Dobry TVN opowiedział Mateusz Hładki.

Mateusz Damięcki wywodzi się z aktorskiej rodziny i już jako dziecko stawiał pierwsze kroki w tym zawodzie. Po ukończeniu liceum dostał się na warszawską Akademię Teatralną. Jego kariera szybko zaczęła się rozwijać. Mogliśmy go podziwiać zarówno w popularnych serialach, na deskach teatralnych, jak i w kinowych hitach. Dziś, jako 40-letni aktor nie zwalnia tempa, czego dowodem jest jego najnowszy post.

Mateusz Damięcki w szczytowej formie

Mateusz Damięcki opublikował na swoim profilu na Instagramie fotografię prosto z siłowni, na której wraz z trenerem pozują bez koszulki. W ten sposób wyraził mu swoją wdzięczność.

Dziękuję Twarowski za Twój profesjonalizm i mobilizację! Cytuję: Maj 2019. "Dzisiaj mija pięć lat współpracy ze wzlotami i upadkami... To wyjątkowa rocznica, ponieważ 22 października będę mógł się delektować jej efektami na dużym ekranie. Jestem mega dumny, że wziąłem udział w Twoich przygotowaniach do produkcji filmowej, a zarazem wdzięczny, że mi zaufałeś. Będąc jednym z pierwszych moich podopiecznych od razu rzuciłeś mnie na głęboką wodę ze swoimi kontuzjami, z którymi musiałem się zmierzyć"

- To jest spektakularna metamorfoza. Robi wrażenie. To pierwsze zdjęcie, które zobaczyliśmy z jego trenerem Mateuszem Twarowskim - powiedział Mateusz Hładki, pokazując zdjęcie. - Wygląda lepiej niż trener - zasugerowała Paulina Krupińska-Karpiel.

- Nawet zasugerował to opisie: "Ten moment, kiedy uczeń przerósł mistrza" - odparł dziennikarz.

"Furioza" z Mateuszem Damięckim

Metamorfoza Mateusza Damięckiego związana jest z jego rolą w filmie "Furioza" w reżyserii Cypriana T. Olenckiego. Produkcja ma trafić na ekrany kin 22 października 2021 roku. W obsadzie obok Mateusza Damięckiego znaleźli się m.in. Mateusz Banasiuk, Weronika Książkiewicz czy Łukasz Simlat.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor:Dominika Czerniszewska

Reporter: Mateusz Hładki

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości