Gwiazdy

Siódmy odcinek programu "Mask Singer" już za nami. Kto ukrył się pod maską Prysznica?

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Mask Singer, prysznic

"Mask Singer" to bez wątpienia najbardziej intrygujące show w historii telewizji. Artyści występujący na scenie w nieprzeciętnych kostiumach zaskakują, bawią i wzruszają widzów, a przy okazji stawiają przed niełatwym wyzwaniem czterech niezłomnych detektywów. W 7. odcinku programu swoją tożsamość ujawniła kolejna gwiazda. Tym razem o zdjęcie maski został poproszony Prysznic.

"Mask Singer" - co się wydarzyło w 7. odcinku?

Program "Mask Singer" to niepowtarzalne muzyczne widowisko, które błyskawicznie podbiło serca wszystkich miłośników dobrej zabawy. Każdy odcinek show emitowanego na antenie TVN zapewnia szereg niezapomnianych emocji widzom, jak również detektywom usiłującym odkryć tożsamość występujących na scenie gwiazd. Julia Kamińska, Joanna Trzepiecińska, Kuba Wojewódzki i Kacper Ruciński co tydzień próbują zgadnąć, kto kryje się pod tytułowymi maskami.

Mask Singer - nowy program TVN

Pierwszy uczestnik „Mask Singer” zdemaskowany
Pierwszy uczestnik „Mask Singer” zdemaskowany Dzień Dobry TVN
wideo 2/13

W sobotę, 16 kwietnia br. widzowie mieli szansę podziwiać występy Słońca, Koguta, Deszczu, Kota, Prysznica i Bociana. Gwiazdy ukrywające swoją tożsamość pod wyszukanymi kostiumami po raz kolejny wykonały zapadające w pamięć utwory. W 7. odcinku show na scenie wybrzmiały między innymi takie przeboje, jak "Winna" Agnieszki Chylińskiej, "Despacito" Louisa Fonsi, "Hey Mama" Davida Guetty czy "Everybody" zespołu Backstreet Boys.

"Mask Singer" - kto odpadł w 7. odcinku?

W pierwszej konkurencji kunszt wokalnych umiejętności zaprezentowali Słońce i Kogut. Rywalizacja zakończyła się zwycięstwem Słońca, które otrzymało przepustkę do 8. odcinka. Kolejny muzyczny pojedynek stoczyli między sobą Deszcz i Kot. Wbrew oczekiwaniom wiwatujących detektywów, tym razem wygrał Kot. Na koniec zmierzyli się ze sobą Prysznic i Bocian. Porażkę odniósł Prysznic, który zaprezentował na scenie utwór Enrique Iglesiasa zatytułowany "Bailamos". To właśnie on musiał pożegnać się z programem "Mask Singer".

Detektywi podejrzewali wcześniej, że pod przebraniem Prysznica mógł ukryć się na przykład Patryk Vega, Sławomir Zapała czy Daniel QCZAJ. Znanego trenera wskazała Joanna Trzepiecińska. Okazało się, że miała rację. Prysznicem był Daniel QCZAJ.

"Mask singer" - gdzie oglądać?

Program "Mask Singer" emitowany jest na antenie TVN w każdą sobotę o godz. 20:00. Premierowe odcinki show można też śledzić za pośrednictwem platformy Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości