maski

  W 7. odcinku programu swoją tożsamość ujawniła kolejna gwiazda. Tym razem o zdjęcie maski został poproszony Prysznic.

  Maski, odżywki, balsami, olejki - to dopiero początek listy produktów do pielęgnacji włosów. Nic więc dziwnego, że łatwo się w tym pogubić. Dlatego Piotr Knapik, stylista fryzur wyjaśnił, do czego służą poszczególne kosmetyki oraz zaprezentował, jak prawidłowo je nakładać.

  Maseczki w płachcie od kilku lat są w najgorętszych urodowych trendach. Sęk w tym, że stosowanie ich regularnie może nadszarpnąć domowy budżet. Dlatego podpowiadamy, jak wykonać maski niewielkim kosztem, a które będą porównywalne z tymi, które możemy zakupić w drogerii.

  Możliwe, że niedługo nie będzie można zastąpić maseczek przyłbicą czy szalikiem. Rząd wprowadzi stosowne regulacje, bo nie wszystkie sposoby zasłaniania nosa i ust skutecznie chronią przed zakażeniem koronawirusem. O tym, które maseczki robią to najlepiej, mówiła w naszym programie Magdalena Sułek-Domańska z Koalicji BHP.

  Od lat Wenecja jest znana nie tylko z rozległych kanałów i romantycznej atmosfery, ale także wyjątkowego karnawału. Już w XIII wieku pojawiły się pierwsze wzmianki o noszeniu wymyślnych masek, a miłość do nich trwa do dziś. W Dzień Dobry TVN o ich wyjątkowości opowiedziała para projektantów, Mirek Trymbulak i Jola Słoma.

  Coraz częściej polskie dzieci wybierają się na halloweenowe zbieranie cukierków. Dorośli natomiast organizują imprezy. Jak przygotować się na tą noc pełną duchów, strachów i niesamowitości? Oczywiście uzbroić się w odpowiednie gadżety . Jakie? Przeglądu gadżetów na Halloween w Dzień Dobry TVN dokonała Pani Gadżet Anna Ibisz-Nowak. Którego z nich nie może zabraknąć na Twojej imprezie?

  Dziennikarz Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki odwiedził Elżbietę Dzikowską w domu, w którym powstał kultowy, podróżniczy program "Pieprz i wanilia" Tony'ego Halika i Elżbiety Dzikowskiej. Zobaczcie gabinet Tony'ego Halika i niezwykłe maski, które słynni podróżnicy przywozili ze swoich licznych podróży. Czy Elżbieta Dzikowska wyleczyła się z choroby morskiej? Ile zna języków? Jakie zakątki świata planuje wkrótce odwiedzić? Zobaczcie!