Gwiazdy

"Mask Singer". Barbara Kurdej-Szatan zdemaskowana. "Czułam się jak tajna agentka"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Kolejny uczestnik Mask Singer zdemaskowany!
Kolejny uczestnik Mask Singer zdemaskowany! Dzień Dobry TVN
wideo 2/14

"Mask Singer" to najbardziej emocjonujące i tajemnicze show w polskiej telewizji. Gwiazdy w specjalnych kostiumach śpiewają na scenie, a zadaniem detektywów i widzów jest ustalenie, kto kryje się pod maską. W 6. odcinku z programem pożegnała się piękna Ważka, czyli Barbara Kurdej-Szatan. W Dzień Dobry TVN opowiedziała o kulisach show.

"Mask Singer" - zdemaskowano Ważkę

"Mask Singer" co sobotę zapewnia widzom TVN sporą dawkę rozrywki i dobrej energii. Jak dotąd udało się zdemaskować: Tort, pod którym ukrywał się Mateusz Banasiuk, Ośmiornicę - którą okazał się Stefano Terrazzino, w Monstera wcielił się Grzegorz Skawiński, w Wiedźmę Daria Ładocha, a w Różę Dorota Gardias. W 6. odcinku show swoją przygodę zakończyła Ważka, czyli Barbara Kurdej-Szatan. Nie znamy jeszcze tożsamości Kota, Deszczu, Prysznica, Słońca, Koguta i Bociana.

Basia Kurdej-Szatan znana jest z tego, że potrafi pięknie śpiewać, co miała okazję pokazać na scenie "Mask Singer". Jako pierwsza na trop tożsamości Ważki wpadła Joanna Trzepiecińska. Już po pierwszym występie podejrzewała, że pod maską może kryć się właśnie Basia.

- To było coś wspaniałego. Czułam się jak jakaś tajna agentka. Nie mogłam przyjechać pod halę swoim samochodem, bo ktoś mógłby mnie rozpoznać. Odbierano mnie paręset metrów od domu, żeby paparazzi nas nie przyłapali. W busie zakładałam płachtę, wyglądałam jak Lord Vader, miałam też przyłbicę i tak poruszałam się po hali, w której nagrywaliśmy program. My, uczestnicy, nie możemy nic mówić. Tylko osoby z produkcji były wtajemniczone, kto kim jest - powiedziała Basia w Dzień Dobry TVN.

Barbara Kurdej Szatan o udziale w "Mask Singer".

Występy w efektownym stroju Ważki wcale nie były takie proste. - Głowa Ważki jest dość duża, a mikrofon miałam na zewnątrz. Musiałam przyciskać mikrofon jak najbliżej siatki. Też nie do końca dobrze widziałam, bo jest przepięknie mieniąca się, ale jak zaczęły bić reflektory w moją stronę, to światło się odbijało i widziałam jedną wielką maź - przyznała Kurdej-Szatan.

Basia jest pełna podziwu dla widzów, że potrafią szybko rozszyfrować uczestników show. - Oni tak nas wszyscy znają, bo rozpoznają nas i po wskazówkach, i po głosie - stwierdziła gwiazda. - To było wspaniałe przeżycie. Teraz w tych czasach to jest program, który pozwoli nam troszkę zapomnieć o tym, co się dzieje, bo przecież nie jesteśmy w stanie cały czas oglądać te okropne obrazy - dodała aktorka.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości