Gwiazdy

Martyna Wojciechowska zdradziła, jak wygląda życie na planie programu "Kobieta na krańcu świata"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Martyna Wojciechowska

Praca na planie nie zawsze wygląda tak kolorowo, jak widzimy to na gotowym obrazku. Często nie zdajemy sobie sprawy, że przy jednym programie pracuje sztab ludzi, a dzień zdjęciowy może trwać nawet kilkanaście godzin. Swoją codziennością w mediach społecznościowych podzieliła się Martyna Wojciechowska. Jak podróżniczka i dziennikarka radzi sobie ze zmęczeniem?

  Martyna Wojciechowska zdradza tajniki pracy

  Wczesne pobudki, kilkanaście godzin na planie, emocje, adrenalina i zmęczenie. Tę pracę można kochać albo nienawidzić. Jedno jest pewne, by znaleźć swoje miejsce w mediach, należy uzbroić się w nieziemskie pokłady cierpliwości. Rąbka tajemnicy w mediach społecznościowych uchyliła Martyna Wojciechowska. Podróżniczka opublikowała na instagramowym profilu zabawne zdjęcia i pokazała, jak wygląda codzienność na planie programu "Kobieta na krańcu świata". Choć, jak widzimy, bywa trudno, prowadząca zapewniła, że kocha to, co robi.

Kiedy musisz wybierać kawa czy drzemka i nie możesz się zdecydować Życie na planie programu KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA. Kocham to!

 Martyna Wojciechowska na planie

  Pod postem dziennikarki pojawiło się wiele komentarzy. Fani przyznali, że sami borykają się z podobnymi problemami i udzielali rad. Według znawców najlepszym sposobem jest wypicie kawy, a następnie krótka, 20-minutowa drzemka. To sprawia, że nasz organizm się regeneruje, a po przebudzeniu mamy siłę na dalsze działania.   "Martyna, najlepiej połączyć tzw. POWER NAP - pijesz kawę i kładziesz się na 20 minut z budzikiem-mega zastrzyk energetyczny", "Miewam podobne dylematy" - pisali internauci.

Zobacz wideo:

Trudny powrót do pracy po urlopie Źródło: Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości