Gwiazdy

Mariusz i Jacek z "Goggleboxa" o kulisach rozstania. "Użyliśmy wszystkich narzędzi, żeby ocalić ten związek"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Mariusz Kozak i Jacek Szawioła - dlaczego się rozstali?
Mariusz Kozak i Jacek Szawioła - dlaczego się rozstali?Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/6

Mariusz Kozak i Jacek Szawioła tworzyli jedną z najbardziej barwnych i charyzmatycznych par polskiego show-biznesu. Kilka lat po rozstaniu dalej się przyjaźnią i razem pracują. Reporter serwisu dziendobry.tvn.pl Oskar Netkowski zapytał chłopaków, jak udało im się wypracować taką relację.

Mariusz Kozak i Jacek Szawioła o swoim związku

Mariusz i Jacek znani są widzom z programu "Gogglebox. Przed telewizorem", do którego dołączyli 7 lat temu. Uczestnicy wzbudzali ciekawość nie tylko ze względu na charyzmę i odważne komentarze, które szybko stały się nieodłączną częścią show. Kozak i Szawioła przez jakiś czas byli parą. Choć dawno już się rozstali, nadal występują razem przed kamerą. Co więcej, niedawno zostali prowadzącymi nowego programu randkowego "Pałacowe Love".

- Były takie awantury... Bywały takie momenty, że byliśmy tak pokłóceni, że przychodziłem do Jacka, siadałem, podpinano mi mikrofon i jak zaczynaliśmy oglądać program to rozmawialiśmy dopiero. I te odcinki były najlepsze. Po rozstaniu kłócisz się o wszystko - wspominał Mariusz Kozak.

- Dla nas to było kolejne rozstanie. To finalne rozstanie było już takim, że spróbowaliśmy wszystkiego, byliśmy na terapii i użyliśmy wszystkich narzędzi, żeby ocalić ten związek. Nie udało się. Zawsze nas łączyła przyjaźń, natomiast nie namiętności. Później to był związek kazirodczy, bo zachowywaliśmy się jak bracia - śmiał się Jacek Szawioła.

Mariusz Kozak i Jacek Szawioła o budowaniu relacji

Jacek Szawioła i Mariusz Kozak zostali niedawno prowadzącymi nowego show randkowego "Pałacowe Love". Nie jest to program historyczny o XIX wieku, ale osadzony w tym czasie i rządzący się jego prawami. Uczestnicy show odcięci są od telefonów, Internetu i ubierają się w stroje z dawnych lat. Wszystko po to, by nauczyć się budować zdrowe i szczęśliwe relacje.

- Jeżeli mówimy o jakimś przesłaniu, to jest takie, że te pary odkrywają swoje związki. Część z nich przetrwa, a część nie. My jesteśmy przykładem, że po 7-letnim związku i 12 latach znajomości przyjaźnimy się i pracujemy razem - powiedział Mariusz Kozak.

Jacek Szawioła o swoich związkach

Panowie nie kryją się ze swoim życiem prywatnym. Mariusz Kozak od dłuższego czasu związany jest z Sebastianem Szaratą, który zajmuje się modą. Jacek natomiast chwilowo odpoczywa od stałych relacji.

- U mnie to z kwiatka na kwiatek... Nie chcę cię Mariusz urazić, ale zraziłem się na długo do związków. Żartuję oczywiście. Po rozstaniu z Mariuszem podjąłem decyzję, że nie chcę być w związku. Muszę pobyć sam, bo zawsze byłem w związkach. Poza tym chodzenie w dzisiejszych czasach na randki jest tak żałosne... Jakbym miał mieć chłopca to obcokrajowca, bo oni nie mają takiego zblazowania, że to mu się nie uda, tamto - mówił Jacek Szawioła.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

Pozostałe wiadomości