Gwiazdy

Måneskin zagra koncert na Open'er Festival 2022

Gwiazdy

Autor:
Teofila
Siewko
Źródło:
Open'er Festival
Maneskin - rock we włoskim wydaniu

Måneskin to włoski zespół muzyczny, który zasłynął na Eurowizji w roku 2021. Bilety na koncerty w Polsce - w Warszawie oraz w Open'er Parku w Gdyni rozeszły się jak świeże bułeczki. Kolejna okazja na posłuchanie i zobaczenie zespołu na żywo już na najbliższym Opne'erze!

Måneskin zagra na Open'er Festival 2022 - data koncertu

Måneskin zagra na głównej scenie - Orange Main Stage już 29 czerwca 2022 roku. Cały festiwal będzie trwać od 29 czerwca do 2 lipca. Oprócz włoskiej gwiazdy na scenie pojawią się takie sławy, jak Twenty One Pilots, Imagine Dragons czy Dua Lipa. Zespół zaczął swoją działalność w 2015 roku, grając na ulicach Rzymu. Omecnie podbija on świat, uznawani są za jeden z najpopularniejszych zespołów rockowych nowego pokolenia. 

Zobacz wideo: Maneskin - rock we włoskim wydaniu

Maneskin - rock we włoskim wydaniu
Maneskin - rock we włoskim wydaniuŹródło: Dzień Dobry TVN
Måneskin zagra koncert na festiwalu Opener 2022

Bilety na Måneskin na Open'er Festival

Bilety na najnowszą edycję Open'er Festival dostępne są w regularnej sprzedaży od 6 maja do 6 czerwca. Od 7 czerwca prowadzona będzie sprzedać Final Call, jeśli po zamknięciu regularnej sprzedaży wciąż będą miejsca. Karnet jednodniowy kosztuje 349 zł, weekendowy 499, a pełen 4 dniowy 699. Do biletów 4-dniowych i 2-dniowych istnieje możliwość wykupienia pola namiotowego. Można także zdecydować się na bilety z rezerwacją domku lub w formule VIP.  

Zobacz także:

Autor:Teofila Siewko

Źródło: Open'er Festival

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN/x-news

Pozostałe wiadomości