Gorące tematy

Historia zatacza koło - The Chemical Brothers gwiazdą Open’er Festival 2022

Gorące tematy

Linka A Odom/Getty Images

Po 20 latach od występu na pierwszym Open'erze w historii zespół The Chimical Brother ponownie pojawi się na lotnisku w Gdyni. Niesamowity powrót Ed Simmonsa i Tom Rowlandsa to wielka niespodzianka dla fanów Open'era.

Open'er 20 lat później - gwiazda festiwalu

Ed Simmons i Tom Rowlands wracają na scenę Open'era by dać niesamowity i jednoczenie wyjątkowy występ. Od ich pierwszej wizyty minie dokładnie 20 lat. I choć wielu muzyków kończy swoje kariery to The Chemical Brothers z każdą kolejną płytą utwierdzają swoich fanów w przekonaniu, że są mistrzami w swoim fachu.

To właśnie dlatego nie mogło ich zabraknąć na kolejnej edycji Festiwalu. Tym samym duet dołącza do artystów potwierdzonych wcześniej: Twenty One Pilots, Michael Kiwanuka, Destroyer, Badbadnotgood oraz Seasick Steve.

The Chemical Brothers na Open’er Festival 2022

Fani zespołu The Chemical Brothers i Open'er Festiwal nie kryli zachwytu. Informacja o ich występie wywołała prawdziwy szał.

  • Najlepsza wiadomość dzisiaj!
  • I to jest news!
  • Yesss!

Zdaje się, że oprócz The Chemical Brothers fani są spragnieni muzyki na żywo i z wielkim oczekiwaniem wypatrują kolejnego festiwalu. Boją się, że pandemia kolejny raz pokrzyżuje ich koncertowe plany, ale jednocześnie odliczają dni do 2022.

The Chemical Brothers nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa

W 2019 roku ich 9 płyta "No Geography" była bezsprzecznie jedną z najważniejszych w muzyce elektronicznej, co potwierdziły nagrody Grammy w kategoriach Best Dance/Electronic Album oraz Best Dance Recording za kawałek "Got to Keep On". Natomiast DJ Mag uznał duet za najlepszy Live Act 2019 roku. W tym roku dostaliśmy od duetu nowy singiel - "The Darkness That You Fear".

Artyści zagrają jeden z ostatnich koncertów podczas całego wydarzenia i jako headlinerzy zamkną swoim show Orange Main Stage. Jest na co czekać – muzyka, wizualizacje, klimat.

Zobacz również:

Długi weekend czerwcowy w Polsce – wyjątkowe miejsca, do których warto pojechać

"Hotel Paradise 3". Nathalia vs Kara, czyli partnerki Marcina i ich historia w programie. Z którą powinien być?

"Dobry Start" 300+ - zmiany w programie. Kiedy wchodzą w życie?

Zobacz wideo: Za co gwiazdy kochają festiwale muzyczne?

Autor: Karolina Kalatzi

Pozostałe wiadomości