Małgorzata Rozenek-Majdan zagrała w teledysku TikTokera. Jak się prezentuje?

Autor:
Sylwia
Wołoch

Tyszka – taki pseudonim nosi TikToker Mikołaj Tyszkiewicz, w którego teledysku pojawiła się Małgorzata Rozenek-Majdan. W klipie do jego debiutanckiego singla "Szot za szotem" zobaczyć możemy też rapera Smolastego. Jak w teledysku prezentuje się prowadząca program "Projekt Lady"?

Małgorzata Rozenek-Majdan w teledysku TikTokera

TikTok to coraz popularniejsza platforma, na której wiele osób zamieszcza swoje filmy. Publikują influencerzy, celebryci, ale też osoby mało znane – które właśnie dzięki tej platformie zdobywają ogromną popularność. Tak było w przypadku Mikołaja Tyszkiewicza, który pobrał aplikację niespełna dwa lata temu, a dziś jest jednym z najpopularniejszych polskich TikTokerów – posiada już 1,4 miliona obserwujących. Niedawno w sieci pojawił się jego pierwszy singiel "Szot za szotem". W teledysku zobaczyć możemy między innymi Małgorzatę Rozenek. Jak wygląda?

Małgorzata Rozenek-Majdan zagrała w "Szot za szotem"

Akcja teledysku rozgrywa się głównie na głośnej imprezie, pełnej alkoholu i tańczących, młodych ludzi. W pewnym momencie do klubu wchodzi długonoga piękność w szpilkach, w jasnej, dopasowanej sukience i z nienagannym manicure. Tyszka przeciera oczy ze zdumienia. Wtedy kamera pokazuje, kim jest kobieta – to Małgorzata Rozenek-Majdan. Następnie akcja przenosi się w inne miejsce.

Pod klipem możemy znaleźć wiele komentarzy. "Gratulacje, oby tak dalej". "Fajnie, że dajesz szansę małym, wschodzącym gwiazdom na pokazanie się" - piszą internauci.

Małgorzata Rozenek-Majdan na ekranie

Teledysk, w którym pojawiła się prowadząca program "Projekt Lady", nie jest jej aktorskim debiutem. Małgorzata Rozenek-Majdan zagrała już w filmie "Druga połowa" Łukasza Wiśniewskiego, gdzie wcieliła się w Olę Wallenberg. W sieci pojawił się też zwiastun nowego filmu Patryka Vegi "Miłość, seks & pandemia", w którym także będziemy mogli ją zobaczyć. Data premiery nie jest jednak jeszcze znana.

Małgorzata Rozenek-Majdan o zdrowiu psychicznym dzieci. "Synowie przychodzą do mnie ze swoimi problemami i wątpliwościami". Zobacz video:

Zobacz także:

Autor:Sylwia Wołoch

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości