Gwiazdy

Radosław Majdan bawi się z synem na placu zabaw. Fani: "Henio kopia Małgosi"

Gwiazdy

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan

Radosław Majdan opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie z synkiem. Były piłkarz wraz z Heniem wybrał się na plac zabaw, gdzie maluch oddał się zabawie na świeżym powietrzu. Uwagę fanów zwrócił jednak nieco inny szczegół. W komentarzach rozpoczęła się dyskusja, dotycząca podobieństwa chłopca do rodziców.

Radosław Majdan na spacerze z synem

Radosław Majdan wraz z małżonką ponad rok temu przywitali na świecie synka. Dziś Henryk stawia już pierwsze kroki i ochoczo poznaje otaczający go świat. Niedawno rodzina wróciła z podróży kamperem, którą zarówno Małgosia, jak i Radosław relacjonowali w sieci. Tym razem były piłkarz pochwalił się na Instagramie kadrem z dnia codziennego. Na fotografii widzimy małego Henia, który uroczo bawi się na placu zabaw.

Na placu zabaw, Heniu bawi się świetnie, zawiera nowe znajomości i chce spróbować wszystkiego

– czytamy pod zdjęciem.

Fani doszukują się podobieństwa

Pod zdjęciem Radosława natychmiast pojawiały się komentarze. Fani z niedowierzaniem patrzyli, jak duży jest już chłopiec, a także dopatrywali się podobieństwa do rodziców. Wśród obserwatorów padały różne słowa. Jedni z fanów przyznali, że chłopiec to kopia mamy, inni zaś twierdzili, że Henio robi się coraz bardziej podobny do taty.

- "Henio kopia Małgosi", "Wydaje mi się, że jednak robi się coraz bardziej podobny do Tatusia" – zaprzeczyła inna fanka. "Jak te dzieci szybko rosną, czasem aż za szybko" – podsumowała obserwatorka.

Zobacz wideo: Małgorzata Rozenek-Majdan z mężem o kulisach podróży kamperem

Zobacz także:

Anita Werner: "Mam taki charakter, że jak coś robię, to robię to na 100 procent"

"Siła jest kobietą". Znana blogerka o walce z nerwicą lękową: "Serce waliło mi jak oszalałe, cała się trzęsłam"

Alexi Lubomirski świętuje 12. rocznicę ślubu. Jaki ma sposób na udane małżeństwo?

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości